Wpis z mikrobloga

Skończyłem grę i wyczyściłem mapę ze znaczników z misjami pobocznymi. Zajęło mi to prawie 100 godzin. Gra wybitna ze świetnym designem świata i postaci. Muzyka na wysokim poziomie. Jest też wciągająca, nieszablonowa fabuła.

Szkoda, że technicznie gra wypada tak słabo, bo tylu błędów jeszcze w żadnej grze nie widziałem.

Polecam - anon z portalu ze śmiesznymi obrazkami.

#cyberpunk2077
radziu_11 - Skończyłem grę i wyczyściłem mapę ze znaczników z misjami pobocznymi. Zaj...

źródło: comment_1618053476tCuhC2pXWXyG4PjNsliWPx.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@serczi: kwestia odbioru i tolerancji na niesprzyjające warunki. Jakbym grał na pleju z 20 fps to też bym rzucił grę w kąt krzycząc bedoski.

Na pc, zwłaszcza mocnym, w mojej ocenie błędy są wkurzające ale nie umniejszają artystycznemu przekazowi czy wysokiemu gejmpleju produkcji.

Coś jak pójście do kina na nowego blade runnera - film długi, klimatyczny, z niespiesznym tempem - a tu obok ktoś głośno czipsami szelesci, komuś telefon dzwoni, jakiś
@serczi: nie oceniam niczego binarnie i rozkładam grę na wiele płaszczyzn, które składają się na końcowy efekt.

Praca grafików - kawał świetnej roboty. Postaci są autentyczne i zawierają wiele detali. Zmarszczki i zakola w połączniu ze wszczepami wyglądają autentycznie. Na mnie największe wrażenie robią jednak projekty samochodów z asymetrycznymi elementami - coś co w przyszłości może faktycznie pojawić się na rynku.

Fabuła - esencja gry to poziom światowy. Nawet zadania poboczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MrHx: fallout 2 dzisiaj jest uważany za najlepszą grę ale pamiętam płacz w premierę jakie bugi były. Do tej pory mam dreszcze, czy przy załadowaniu się lokacji pojawi się cały samochód czy może tylko jego bagażnik albo w ogóle się nie pojawi i przepadną wszystkie fanty z bagażnika.

To samo fallout new Vegas - ale to był crap w dniu premiery a dzisiaj "kult"