Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem, że moja 30-letnia kuzynka w 7 miesiącu ciąży trafiła pod respirator. COVID, bez chorób współistniejących.

A wystarczyło włączyć myślenie i nie bać się grypki, co nie?

P.S. Uprzedzam, że szury nie mają prawa głosu pod moimi wpisami.

#koronawirus #szury #bekazpodludzi
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ernst_stavro_blofeld: @PiccoloGrande: wlasnie podsunales mi super pomysl. Kazdemu mikroprzedsiebiorcy ktory nie moze zarabiac przez lockdown powinno sie zaproponowac prace (po krotkim przeszkoleniu) w ochronie zdrowia. Albo wymiekna i przestana krzyczec ze lockdown jest niepotrzebny albo wytrzymaja i cos na tym zarobia a pielegniarkom bedzie latwiej.
  • Odpowiedz
No i w końcu może faktycznie warto założyć tę maseczkę na ryj, umyć ręce i nie wskakiwać sobie na plecy w kolejce do kasy w Biedronce?


@PiccoloGrande: no to może powiedz to jej, skoro ona się zaraziła?
  • Odpowiedz
@Xtreme2007 kolego, ale z tymi wypadkami to trochę już naginasz statystykę, sprawdź najpierw ile osób się przekręciło na Covid a ile ginie w wypadkach. Covid - 3mln, wypadków śmiertelnych rocznie 1,2 mln. Rozumiem Twój tok myślenia, ale nie rzucaj nieprawdziwych informacji.
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld: Racja, wiedziałem, że z tych otwartych siłowni będzie jakieś nieszczęście ! Dobrze, że milicja szybko pacyfikuje ćwiczących ludzi ! Czas utrzymać obostrzenia, aż w całym kraju nie zachoruje nikt nawet na przeziębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz