Wpis z mikrobloga

w 7 miesiącu ciąży trafiła pod respirator. COVID, bez chorób współistniejących.


@PiccoloGrande: Ty myślisz, że dla organizmu kobiety która w 9 miesięcy ma wygospodarować ~4kg mięsa i kości ciąża to jest coś porównywalne z przełączaniem kanału w telewizorze?

(°°
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: niestety ale ciąża w tym wypadku jest choroba współistniejąca, bo w trakcie ciąży układ immunologiczny kobiety praktycznie nie pracuje, żeby umożliwić rozwój płodu/dziecka. Niezmiennie jednak dużo zdrowia i mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze.
  • Odpowiedz
Spoko to mój wujek sprzeda hotel dla państwa by mieć na długi i zwolni 400 pracowników. Zdrowia dużo dla kuzynki. Jak mój wujek bezie się wieszać to się odezwę do ciebie covidianie.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Ja znam przykład szura (teść mojego kuzyna - Janusz po 60, właściciel skupu złomu), który się wyśmiewał z masek i dezynfekcji rąk, ale uwierzył gdy posiedział pod tlenem 2 tygodnie w szpitalu, a potem jego żona trafiła na tydzień do szpitala, ale cóż wykopowe szury chyba same musiałyby zachorować by uwierzyły tak jak poseł Sanocki z Kukiz 15.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: > Ja #!$%@?ę, Kaczyński tak nas wszystkich skłócił, że skaczecie mi do gardła za to, że napisałem o tym, że moja kuzynka umiera.
Tak jakby jedyną alternatywą było to co #!$%@? PiS albo śmierć. Nie, to tak nie funkcjonuje. Można walczyć z epidemią nie rozpieprzając gospodarki. Spójrz jakich tagów użyłeś. Teraz odwracasz dyskusję, że nie o to chodziło. Sugerujesz w poście odpowiedzialność ludzi którzy kwestionują obostrzenia za to, że
  • Odpowiedz
  • 6
Ja tam twierdze ze wirus jest


@Tajgeree17 "Twierdzę"?
#!$%@?, czy my naprawdę doszliśmy na wykopie do momentu, w którym tak oczywiste rzeczy podlegają oponiowaniu? XD
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Bez chorób współistniejących, ale wszyscy wiemy jak żyje się w Polsce. Brak sportu, przemęczenie, wieczne nerwy (!), pracoholizm, beznadziejna dieta (polska kuchnia najlepsza xDDD), no i oczywiście lekomania.
  • Odpowiedz
Przykra sprawa. Proponuję w związku z tym #!$%@? mikroprzedsiębiorstwa. Niech ćwierć polski nie je za kare.


@ernst_stavro_blofeld: no fakt ćwierć polski pracuje w siłowniach, hotelach i galeriach ... xD
Większej bzdury się nie dało ?
A że mnóstwo nowych miejsc pracy powstało to jakoś zapominasz, ciężko w ogóle pracowników znaleźć...
Ecommerce rośnie jak na sterydach, dostawców żarcia/zakupów to ze świecą szukać. O kurierach to nawet nie mówię.
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld a gdzie op napisał, żeby wszystko zamykać? Jedynie zwraca uwagę, żeby nie olewać tematu i przestrzegać głupich obostrzeń typu maseczka, dezyfenkcja z którymi Polacy mają taki wielki problem. Trupy serio by musiały na ulicy leżeć, żeby niektórzy zaczęli ręce myć.
  • Odpowiedz