Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za miesiąc #matura, potem rzecz jasna #studbaza. Na moim celowniku Informatyka na #pwr albo #uwr. Najbardziej atrakcyjna jest dla mnie rzecz jasna polibuda, tylko problem pojawia się taki, że na informatyce są #!$%@? progi i musiałbym wybitnie potężnie napisać informatykę i matematykę na tej maturze, co raczej będzie poza moim zasięgiem (obecnie jestem na poziomie 50-60% z obydwóch przedmiotów)


W związku z tym myślałem nad rozwiązaniem w postaci złożenia papierów na jakiś gównokierunek na wydziale informatyki i zarządzania PWR, żeby przenieść się po pierwszym semestrze na informatykę stosowaną. Co będzie lepszym rozwiązaniem - od razu pójść na informatykę na UWR czy zrealizować swój plan jaki #!$%@? sprytny? Jeżeli druga opcja jest lepsza, to wybór jakiego kierunku pozwoli mi na wygodną zmianę w drugim semestrze pierwszego roku? A może zupełnie coś innego?


#studia #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6070582df5537c000a488438
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
OP: @Mathas: > A co zrobisz jak nie przepiszesz się po roku, bo na to nie pozwolą?
No to będę w dupie, dlatego właśnie pytam czy coś takiego będzie możliwe żeby później w tej dupie nie być
@rootuss: są może jakieś przesłanki kiedy pojawi się ta informacja?
@Tituutusn: cholibka

widzę że jednak będzie ciężej niż myślałem XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Jaka jest cecha wspólna ludzi którzy odnieśli sukces?
Nie studiowali w Polsce. Polskie uczelnie IT to żart. Zrób inżyniera gdziekolwiek i znajdź interesującą cię pracę. I ciśnij sam. Zbadaj jakie są wymagania w tym co chcesz robić. Parę książek, parę wlasnych projektów i myślę że szansę dostaniesz. Potem czytam CV średnia ze studiów 4,6 a 0 samodzielności.