Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: Przez parę lat byłem tam zarejestrowany, skierowań do pracy miałem jakieś 30. A to pan za młody, a to za daleko, a to ja nie wiem czy chcę kogoś zatrudnić, a to ja bym wolał kobietę, a to ja nie wiem, a to może tak może nie, a może pod stołem, a to 3 dni temu kogoś przyjąłem. Straciłem kilka jak nie kilkanaście dobrych wypłat na dojazdy z tymi skierowaniami
@GoldenJanusz: o Boże jaki flashback. Chyba z 7 lat temu miałem prawie identyczną rozmowę. Baba mi powiedziała, że muszę jej przynieść podpisaną umowę ale, że zacznę pracę za dwa tygodnie bo one tyle mają na rozpatrzenie wniosku a jak zacznę pracę odrazu to nie przysługuje mi szkolenie bo już nie jestem bezrobotny xDˣᴰ fucklogic.
Tylko to zaorać, robotę tych bab może wykonywać webowa apka napisana na magisterkę.
@shael:

A to pan za młody, a to za daleko, a to ja nie wiem czy chcę kogoś zatrudnić, a to ja bym wolał kobietę, a to ja nie wiem, a to może tak może nie, a może pod stołem


@GoldenJanusz: A ja po studiach transportowych, inżynier bez magistra, dostałem staż po 2 tygodniach od rejestracji ( ͡° ͜ʖ ͡°). W magazynie, w dziale obsługi klienta.
@krzywy_kanister A co miałem siedzieć na dupie i nie pracować w ogóle? Tak chociaż coś robiłem i chociaż jakiś pieniądz miałem, albo to albo pusto w portfelu i brak ubezpieczenia zdrowotnego
Przez parę lat byłem tam zarejestrowany, skierowań do pracy miałem jakieś 30. A to pan za młody, a to za daleko, a to ja nie wiem czy chcę kogoś zatrudnić, a to ja bym wolał kobietę, a to ja nie wiem, a to może tak może nie, a może pod stołem, a to 3 dni temu kogoś przyjąłem.


@shael: urząd jest winny że nikt nie chciał Cię zatrudnić, może to z
@GoldenJanusz: w moim urzędzie(miasto wojewódzkie) kilka lat temu wysyłali na szkolenie prawie każdego kto chciał, pracę po szkoleniu podejmował co piąty kursant, a roczny budżet szkoleń to było chyba 3mln. Tak że 2,4 mln poszło w piach, to się nie dziwcie że teraz stawiają takie wymagania