Wpis z mikrobloga

Jeśli nie będzie Days Gone 2, to teorie, że gra wychodzi na PC tylko dlatego, że budują popularność pod sequel, można wyrzucić do kosza. I tak to była naiwne tłumaczenie, więc byłoby miło zobaczyć tego koniec.

Btw, po ostatnim miesiącu może wreszcie coś ruszy ta pic rel petycja. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ps4 #ps5
Pobierz Theos - Jeśli nie będzie Days Gone 2, to teorie, że gra wychodzi na PC tylko dlatego,...
źródło: comment_1617970519cuCGeR1gIiq8ZbqJeR25TY.jpg
  • 21
@Theos: No to teraz wychodzi na to że wydają ją na pc bo niskim kosztem mogą tą grę wydoić przed zakopaniem jej pod ziemią.


@patrol411: wyciągnąć ile można i przy okazji - jakoś wypromować jakość exclusiwów, ale to przy okazji.

Promocja nowych exów i systemu wydając stare gry na PC to było życzeniomyślenie. Ani exy Sony, ani exy Nintendo nie potrzebowały takich promocji, by ich gry się sprzedawały rekordowo i
@Theos: a ktos powiedzial ze nie bedzie? Skierowali zespol do innych zadan, DG2 pewnie bedzie spokojnie, tylko w okolicach 2024/5


@Dante27: jeśli będzie w 2025, to nie bardzo to wpływa na to, co napisałem.
@Theos: no tylko jeśli Sony "masowo" pójdzie w wydawanie swoich produkcji na PC i gry po 2-3 latach regularnie miałyby trafiać na PC, to część graczy po prostu zrezygnuje z Playstation i zainwestuje w PC. Szczególnie, że Sony nie kwapi się do wydawania patchy na PS5. Takie HZD, które lada moment wejdzie do Play at Home i do gry napłynie masa graczy mimo wszystko nie ma patcha do PS5 xD
@Theos: ale czego sie spodziewales, Sony wydaje swoje gry w odstepach czasu, i tak duzo wczesniej by nie wyszla, bo juz jest spora kolejka, Horizon 2, Gow 2, Spiderman 2, Uncharted 5 (roboczo nazwalem), a to tylko najwieksze tytuly, pewnie byloby wiecej gdyby przeszperac, z drugiej strony dokoncza te multi to im moze inne studio pomoze z DG2 bo tak jak ktos juz pisal, przeciez oni 1 robili dosyc dlugo i
no tylko jeśli Sony "masowo" pójdzie w wydawanie


@Cinkito: myślę, że na razie tylko badają rynek i się nad tym zastanawiają. Inwestowanie w czasowe exclusivy pokazuje, że w Sony obecnie ten kierunek cieszy się uznaniem i pewnie się zastanawiają jaką krzywdę mogłaby taka filozofia przynieść ich exom.
myślę, że na razie tylko badają rynek i się nad tym zastanawiają. Inwestowanie w czasowe exclusivy pokazuje, że w Sony obecnie ten kierunek cieszy się uznaniem i pewnie się zastanawiają jaką krzywdę mogłaby taka filozofia przynieść ich exom.


@Theos: wynik tego taki ze beda xboxem z poprzedniej generacji, bo oprocz exow to sa 100 lat za MS, nawet takie #!$%@? jak sledzenie progresu trofkow to u nich czarna magia :)
@Dante27: mimo wszystko imho to właśnie exy sprzedają gry, a nie takie pierdoły. Dopóki Sony ma bluckbustery i dopóki nie ma odpowiedzi ze strony MSu na nie (a nie oszukujmy się, że kolejne Gearsy czy Halo i Forza to wystarczająca odpowiedź) to i tak Sony "nic nie musi". MS nakupował studiów, niedługo wychodzi taki Stalker 2. Póki co wiadomo, że wyjdzie na Xboxa + PC, nie ma mowy o PS5. Jeśli
@Cinkito: ja wiem ze to exy robia robote, wydawaniem ich na pc Sony przystawia sobie pistolet do skroni i probuje nacisnac spust, bo jak pisze, w innych aspektach juz dawno zostali w tyle :)

Gdyby nie exy ktore dla mnie sa najwazniejszym argumentem (bo lubie gry z dobra fabula, a one mi to zapewniaja), to bralbym xboxa jak glupi :)
@Dante27: no ja wychodzę z podobnego założenia. Ja to zresztą PS5 jeszcze nie kupiłem, najpierw to planowałem się wstrzymać na poprawioną rewizję, która wyeliminuje błędy typu cewki, wiatraki itd., ewentualnie nawet na wersję Slim, ale w takiej sytuacji to po prostu czekam jak dalej będzie wyglądał rozwój Sony i gier
@Cinkito: ja tak samo, siedze na ps4 pro i... czekam, na wersje slim/pro czy premiere GoW 2, na kilka gier ktore beda warte zakupu nowej konsoli, bo z tej generacji nie ogralem chyba tylko Ordera 1886 :)
@Dante27: ja to konsolę kupiłem względnie niedawno (w 2017 chyba na koniec roku) i tych zaległości mam trochę więcej jednak. A wychodzi gier trochę jednak cały czas i cały czas dochodzi coś co chciałbym ograć :D
@Cinkito: Mokry sen pcmasterrace. Tak ludzie będa CZEKAĆ 3 lata bo gra wyjdzie na pc. Na pc który będzie ich kosztował 8-10 k zamiast 2 k, no tak, tak będzie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Turczyk: przecież wychodzą inne gry. To nie jest tak, że Sony to jedyne studio wypuszczające gry, a gdyby exy zaczęło taśmowo po 2-3 latach wychodzić na PC to jak najbardziej pomyślałbym o kupnie PCta. Darmowy online, tańsze gry, GPU, gierki z Xboxa.
@Cinkito: Masz bardzo płytki obraz tego co sie dzieje bo patrzysz tylko z perspektywy swojej osoby a nie rynku czy graczy. Wystarczy jedna #!$%@? gra a konsole będą sie sprzedawały jeszcze lepiej i nikt nie będzie czekał śmiesznych 3 lat. Gry które wychodzą tu i teraz są napędem sprzedażowych konsol. Nawet patrząc na załóżmy taki half life alyx gdzie tylko zaczęła zgarniać dobre oceny i tytuły po kroju ''najlepsza gra na