Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lutniczek: nie chce mi się zaczynać dyskusji o samych filmach, ale wszystkie te Oscary dostały za kategorie techniczne, uważasz że np. John Williams nie zasłużył na swoją statuetkę? I jak dla mnie to powinien dostać min. 2 więcej, a nie tylko za Nową nadzieję.
@krzywy_kanister: skradziona jeśli chodzi o Tatooine i ta moc Jedi, a problematyka od Lucasa polega na tym że Republika walczy z Imperium, tylko że teraz prawie wszyscy bohaterowie nawet nie wierzą w demokracje, mają to gdzieś, walczą tylko dlatego że reżyser tak zrobił, nawet nie próbuje zakończyć tej wojny domowej bo nie pomysłu
@Templar: z jednej strony to dobrze bo nawet dobre te wszystkie efekty specjalne itd ale mam ból
@Lutniczek: Takie pytanie, czy ty w ogole czytales Diune i ogladales Gwiezdne Wojny? Co niby w praktyce ma wspolnego Imperium w Diunie i Stars Wars, czy moce Jedi z wyrachowana, genetyczna manipulacją? Podaj mi przyklad czegos bardzo oryginalnego tylko nie mowi, ze Gwiezdne Wojny sa oryginalne.
@Limonene: Faceci w rajtuzach. Kapitan Ameryka, Spider-Man, Czarna Pantera, razem z nimi gość w żelaznych gaciach, co ma ksywkę Iron-Man, do tego kosmici, lasery, podróże w czasie, takie tam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@miki4ever: szczerze to przystępowałem do oglądania Logana po wielu pochlebnych opiniach i zwyczajnie się rozczarowałem tym filmem, a sam Jackman też moim zdaniem furory nie zrobił. Ot zagrał, bardzo dobrze, jak to on potrafi i tyle.