Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
Na ten moment 3/10. W tej chwili pozostało 6 dni 22 godzin 34 minut do końca wyznaczonego sobie postu

Waga : 90.7 kg (-1.85 kg)
Spadek wagi łącznie: 3.25 kg
BMI: 28,9 (-0,6)
Spadek BMI łącznie: 1
Obwody (podawane będą co 2 dni): jutro :)
Ilość kroków: 6 222
Inne formy aktywności: FBW Greyskull, Dzień 1 wyzwania od @pannakota
Sen: 2g 00 min głębokiego snu, 6g 51m płytkiego. Razem 8g 51 min + 2 przebudzenia
Wypite: 0.5 litra wody z 10g soli, 1 kawa (300 ml), 2 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 2.8 l płynów
Wypróżnianie: 1 malutkie posiedzenie. Dzisiaj zdecydowanie mniejsza częstotliwość latania za potrzebą.

Suplementacja: Niezmiennie- Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd

Nastrój: Od dawna tak nie spałem, mój sen mieścił się w granicach 4-6h dziennie. Dzisiaj zdecydowanie przeholowałem ze smacznym spankiem. Nie mogłem się dobudzić przez pierwszą godzinę, kawa też na niewiele się zdała, ale miłość do aromatu pozostała :) Pierwszy raz śniło mi się jedzenie, może nie tyle co jedzenie, ale przebudziłem się na krótką chwilę z moralniakiem, że "coś zjadłem" przed chwilą. Cały dzień okej, brzuch nie domagał się jedzenia, ale jak sobie teraz o tym myśle to bym wpierdzielił taką najtłustszą świnie w postaci potężnej golonki. @pannakota zwariowałaś, zrobiłem od początku do końca poza serią nr 4, grubemu siadły łydki. No cóż, słowo nie dym i będę robić. Mam nadzieję, że dzień minął dobrze :)
A teraz moi mili, melatonin 1g i powoli do łóżka.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek NATURAL BEAST @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis @eiaculatiopraecox, @Xtreme2007, @kicimici, @iHead, @Rumcajsidlo, @wiera87, @andref66, @In_thrust_we_trust
Do czarnolistowania #wygramzketo

K.....a - POST 10 DNIOWY
Na ten moment 3/10. W tej chwili pozostało 6 dni 22 godzin ...

źródło: comment_1617826031lB7gEt0pL4i735l6r6PXQD.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@LonNon: żyje, mam się dobrze
@Lewusx: jeszcze pol roku i wpadnę na dietę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dzisiaj Byczq?

@noitakto: Wiele osób pod filmami z jakiś chorych glodowek pytali o lewatywa itd. Jeżeli aż tak boli Cię jedna kupa, a na wykopie masz wylew gówna to dodaj do czarnej, proszę
@luk04330: gituwa!
  • Odpowiedz