Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że Ukraina powinna jeśli ma chęci zachowania jedności terytorialnej odbić Donbas kilka lat temu, nikt mnie nie przekona że w 50 mln kraju nie ma możliwości przez 7 lat przeszkolić z 2 mln ludzi których można skierować na front.

Dzisiaj większość Europy ma tak naprawdę w dupie co się dzieje na tych stepach ukraińskich, pamiętam jak w zimę 2015 ruskie ostrzelali jakieś miasto, 2 godziny później już były gotowe sankcje na ruskich przygotowane przez UE i USA (ten ostrzał nagrała kamera z samochodu z tego co pamiętam).

Ukraina przespała swój czas.

Teraz Ukraina nie zaatakuje bo nie ma czym, ruskie od 2014 walczyli już w Syrii, gdzie przetestowali sprzęt i pokonali lub mocno przyczynili się do pokonania Isis a Ukraina? Płakała do UE i NATO jak jest jej źle.

Ukraina nie zaatakuje bo nie ma czym, Rosja też nie zaatakuje bo jest jej to niepotrzebne
#ukraina
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@penimi: powiedz mi w którym roku prezydent Ukrainy lub prezydent Rosji zaproponowało spotkanie bilateralne be udziału formatu mińskiego? Mi się taki ruch żadnej ze stron nie przypomina

Nie udaje się dogadać bo się w to wpieprzaja Niemcy, Francja, a polska i USA aspiruje.

Ukrainiec musi się pogodzić ze zawsze dzięki Bogu dla nas będzie graniczył z Ruskiem
  • Odpowiedz
@penimi: ty wiesz lepiej co jest w interesie Ukrainy od samego prezydenta Ukrainy, no jak ja widzę z jaką łatwością ty wysyłasz ukraińskich chłopaków na front to rzeczywiście jesteś lepszy niż prezydent Ukrainy xD

Kolego ty już nie mów nic o interesach bo nawet nie doszło do propozycji rozmów.
  • Odpowiedz
@penimi: pisze ci przecież realną była nie wiem czy jest w tej sytuacji rozmowa w cztery oczy bez tych grup kontaktowych które potrafią tylko pisać ubolewania na Twitter czy FB, prezydenta Ukrainy i Rosji no na miłość boską.

Jak polkocisz się z żoną, bratem, siostra chcesz żeby godziła ciebie teściową czy wolisz się sam dogadać ? Sorki za przykład ale taki do głowy mi przyszedł :)
  • Odpowiedz