Wpis z mikrobloga

Mirki tak się zastanawiam, na staż da się iść po skończeniu studiów z tytułem inżyniera, czy na staże biorą tylko takie osoby, co jeszcze studiują? Przeglądałem oferty i niektórzy nie mają wymogu aktualnego studiowania, więc zastanawiam się, czy takich biorą (czy nwm, proponują im już pełne stanowisko, albo w ogóle wyrzucają CV do kosza)?

#staz #staze #pracait #praca #inzynier
  • 5
że się skończyło to maila wysyłają, żeby im dosłać info na którym jest się roku XD


to jest akurat kluczowe dlatego że takim firmom zależy raczej na studentach ostatnich lat, więc jak zaznaczysz 1/2 rok a ktoś 3 to pewnie ten drugi ma raczej większe szanse żeby się dostać.

+ imo opcja że nie skończyłeś studiów jest raczej ważna zwłaszcza jak studiujesz dziennie bo zapraszając Cię na rozmowę będą świadomi że na
@kam3o:

to jest akurat kluczowe dlatego że takim firmom zależy raczej na studentach ostatnich lat, więc jak zaznaczysz 1/2 rok a ktoś 3 to pewnie ten drugi ma raczej większe szanse żeby się dostać.


Nie o to chodzi. Chodziło mi, że dodali opcje, czy jest się absolwentem, czy jeszcze studentem, a pomimo zaznaczenia, że jest się absolwentem, to potem wysyłali do Ciebie maila z wiadomością, że proszą o podanie dodatkowych informacji: