Wpis z mikrobloga

@errabunda: Ogólnie kuchnie powinno projektować się w takim ciągu:
Lodówka, miejsce na wyciągnięte rzeczy z lodówki, zlew, miejsce na oporządzenie rzeczy ze zlewu, płyta grzewcza, kawałek blatu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@errabunda: lodówka > blat > zlew > blat > kuchenka > blat > piekarnik . obojętne w którą stronę ale polecam taka sekwencje
  • Odpowiedz
@errabunda: uklad ten z rysunku gdzie lodowka na dole , ale przesun zlew s strone lodowki. ja mam podobny uklad i #!$%@? mnie mala ilosc miedzy zlewem a plyta grzewcza, z reguly jest tak ze stoje w tym rogu i tam wszystko przyzadzam. a to myjesz kurczaka pozniej wlasnie tam w rogu na desce kroje i wrzucam na patelnie. i wlasnie czasami w tym malym rogu nie mieszcza sie dwie osoby
  • Odpowiedz
@errabunda: jeśli 4 kółeczka, to płyta grzewcza, to jak najbardziej A.
Kiedyś oglądałem program o zabudowie kuchni i koleś w nim opowiadał, że w kuchni powinien być trójkąt = lodówka, zlew i kuchnia (nie mylić z piekarnikiem), bo najczęściej w obrębie tych urządzeń, w kuchni się poruszamy.
  • Odpowiedz
@errabunda: Mam dokładnie kuchnie w takim samym kształcie z identycznym ułożeniem zlewu i kuchenki. Piekarnik stoi tak jak w przypadku A, a zaraz obok niego lodówka. Czemu taka opcja nie wchodzi w grę? Ciąg kuchenny jak najbardziej zachowany.
  • Odpowiedz