Wpis z mikrobloga

@Spofity: ogólnie to osoba posiadająca więcej niż 80 IQ wie że ta pasta #!$%@? daje. Możesz nią myć zęby codziennie a wystarczy że wypijesz filiżankę kawy albo zjesz kaszankę i całe wybielanie psu w dupe. Jak już serio chce się wybielić zęby tanim kosztem to się kupuje te szczoteczki elektryczne oral B co tak #!$%@?ą po tych zębach że szkliwo ścierają i nie potrzeba past za 100 zł. Dla lepszego efektu
Ponadto ta strona to scam jak #!$%@? że o 3:53 co 5 sekund wyskakuje Ci ze ktoś kupił to gówno za 180 zł. Przypominam 3:53 ludzie kupują pastę za 180 zł no chyba że wyświetlają alerty które są zaległe bo takie mają wzięcie. Te proszki to da się kupić za 20 zł a sprzedają za 180 zł i jeszcze możesz sobie kupić bambusową szczoteczkę co kosztuje 80 zł co nasiąknie wodą i
S_grubcio - Ponadto ta strona to scam jak #!$%@? że o 3:53 co 5 sekund wyskakuje Ci z...

źródło: comment_161767447643lOCydh69Owh1p6vDYgqT.jpg

Pobierz
Dobra jak komuś się będzie chciało czytać moje wypociny to tak:

1. Jak wejdziesz w produkt i w jego podgląd to wyskakuje że jest 25 sztuk w magazynie. Nagle zaczyna spadać i wartość zatrzymuje się na 4. Po refreshu strony znowu jest 25 i znowu spada do 4 XDDDDD widać zabiegi marketingowe żeby jak najwięcej sprzedać.

2. Sklep założmy na shopify jak wiadomo koszty tańsze byle by szybko sprzedać zarobić i się
ogólnie to osoba posiadająca więcej niż 80 IQ wie że ta pasta #!$%@? daje.


@S_grubcio: kiedys podczas imprezy u znajomych chciałem sie pochwalic wiedza na temat zebow z 'internetow', pech chciał, ze wsrod gosci byl dentysta z wieloletnim doświadczeniem. szybko mnie do parteru sprowadzil i naprostowal moje internetowe madrosci...
@S_grubcio: nikt tego nie kupuje w tym momencie, te alerty, znikające produkty z magazynu to jest jedna wielka lipa, która ma jakoś nakłonić kogoś nieogarniętego żeby to kupił BO ZARA NIE BEDZIE. Żadna Karolina W z łączna tego nie kupiła, a nawet jakbyś ty kupił to taki alert z twoimi danymi nikomu się pokaże.

Natomiast wcale nie musi to oznaczać, że to scam. To są po prostu typowe zabiegi "sprzedażowe", które
@Spofity: kazdy dentysta, ktory jest nastawiony pro-pacjent a nie pro-kasa przyzna, ze odradza jakiekolwiek wybielanie zebow, nawet u niego w gabinecie bo to niszczy szkliwo. Szkliwo sie robi porowate (powstaja male dziurki w zebie) w ktorych gromadza sie bakterie itd i powstaje prochnica, taki zab robi coraz bardziej oslabiony az potem zjadany przez prochnice musi byc leczony lub zastepowany sztucznym. Wybielanie to jest droga donikad. A po tych proszkach i paskach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ponadto ta strona to scam jak #!$%@? że o 3:53 co 5 sekund wyskakuje Ci ze ktoś kupił to gówno za 180 zł. Przypominam 3:53 ludzie kupują pastę za 180 zł no chyba że wyświetlają alerty które są zaległe


@S_grubcio: masz napisane że zaległe bo 2 days ago xD