Wpis z mikrobloga

@Morwi: miałem dosłownie taki sam budżet, wzrost i postawiłem już na tego Markusa z Ikea bo wydaje mi się że nie ma co brnąć w gamingowe w tej cenie
fotel tez powinien miec dobre kolka by mi paneli nie rysal ktos cos?


@Morwi: jak masz IKEA w pobliżu to kup od nich podkładkę pod fotel. Jest wystarczająco duża, gruba i dobrze trzyma się podłogi. Bardzo szybko się rysuje od kółek, ale poza tym jest ok.
I jak ten markus?


@Wiesz_Kto: ja mam i bardzo sobie chwalę. Materiały są wytrzymałe, i po 2 latach (dokładnie nie wiem, możliwe że dłużej) nie ma luzów. Na plus jest zdecydowania siatka.

@Morwi: Kiedyś miałem fotel z czegoś skóropodobnego no i w lecie musiałem na to nakładać koszulkę, bo plecy się przyklejały w upał. A tak mogę postawić za plecami wiatrak i jest ideolo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morwi: jak dla mnie ważne jest, żeby był jakiś przepływ powietrza. Siedzenia na takim fotelu przez kilka godzin pewnie jest męczące. Przynajmniej tak miałem przy poprzednim fotelu z tej pseudoskóry. Ale niech się wypowie ktoś kto taki fotel ma. Jak kupowałem Markusa, to "wyścigowe" fotele dopiero się pojawiały i trzeba było sporo za nie zapłacić. Od tego momentu nie rozglądałem się za bardzo.