Wpis z mikrobloga

NAJWIĘKSZA PORAŻKA WŚRÓD KOBIET W PROGRAMIE TO:

  • Natalia (I edycja) 24.1% (33)
  • Ewa (I edycja) 6.6% (9)
  • Agnieszka (II edycja) 10.9% (15)
  • Ania (II edycja) 1.5% (2)
  • Paulina (II edycja) 0.7% (1)
  • Anita (III edycja) 4.4% (6)
  • Agata (III edycja) 35.0% (48)
  • Martyna (III edycja) 9.5% (13)
  • Joanna (IV edycja) 2.9% (4)
  • Oliwia (IV edycja) 4.4% (6)

Oddanych głosów: 137

  • 22
@nastynas: W 4 sezonie masz przecież mamę Asi która wyrzekła się córki i nie rozmawiała z nią kilka lat oraz matkę Łukasza - dzidzię-piernik z parciem na zasięgi, która jeszcze nie odcięła mu emocjonalnej pępowiny. Do tego założyła na ślub prześwitującą bluzkę. Mama Adriana założyła z kolei biały komplet jeśli już jesteśmy przy stronach ślubnych. Osobną kategorię mogą tworzyć matki urocze, mądre i wspierające, ale matki porażek wychowawczych: urocza mama Darka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dewasta: zapomniałem o mamie Asi racja. Co do ubiorów to bez znaczenia przeciez. Mama Łukasza to po prostu atencjuszka, lekki toksyk ale w granicach normy.
W sumie dziwi mnie trochę wysoka pozycja Agaty. Jej zamknięcie na początku wynikało chyba głównie z presji matki i jej braku akceptacji dla ślubu. Facet to z resztą zauważył zarówno podczas podróży, jak i na miejscu podczas pobytu zobaczył co to za rodzinka i sobie ostatecznie dał spokój. Ale Agata sama w sobie nic szczególnego nie odwaliła.
@Opad4991: Ranking sam zatytułowałeś największą porażką. Ani nie była towarzyska jak o sobie twierdziła, ani otwarta na poznawanie. Całą podróż poślubną przemilczała ale jak wrócili do Maćka to oczka jej się zaświeciły dopiero na widok prezentów ślubnych. No o i potem ten tort rozwodowy...
@Opad4991 @Dewasta ja zagłosowałam na Agatę, z wymienionych przez was względów. Oddzielną kategorią porażki jest też moim zdaniem Agnieszka (oglądałam tylko od 5 odcinka wzwyż, bo tak jest na plejerze) z tym jej słynnym ę, sztucznym uśmiechem i zaplanowanymi wypowiedziami (mój organizm jednak odrzuca ją jako prawdziwą uczestniczkę bo za każdym razem gdy była na ekranie to miałam wrażenie że przełączyło się na Trudne Sprawy xD, możliwości aktorskie nie udźwignęły ciężaru tej
@Olixi: Ja zagłosowałam na Agnieszkę. W sumie ciężko powiedzieć jak ona jest, bo wymyślała sobie jakiś wizerunek i cały czas grała rolę „perfekcjonistki” i „kobiety sukcesu”. Wyszło to żenująco i na maksa sztucznie. A sztuczności nie znoszę. I do tego to ciągłe gadanie o rozwoju osobistym...
@Olixi: Bardziej obstawiam że to Marcin nastawiał się na wypromowanie biorąc pod uwagę co widzieliśmy w programie. Mógł oczywiście zrzucić wszystko na Agnieszkę ale tu chyba raczej działa zasada złodziej myśli że wszyscy kradną, kłamcą myśli że wszyscy kłamią a Marcin, człowiek który pokazywał tylko znajomych z branży (kolega od garniturów, koleżanka ucząca pierwszego tańca, pracownik jako drużba) myśli że ludzie w programie chcą się głównie wypromować.
@Luna_verde: nie no, pisze tylko co tam skrobał ten Marcin, wiadomo, że była to obustronnie dziwna i sztuczna relacja. A co do tych promocji znajomych itd to pewnie ominęło mnie coś w związku z tym, że na plejera wrzucili ten sezon od 5 odcinka :/