Wpis z mikrobloga

@Sonia_Zwierzynska @Wogybogy @Gragi: dziewczyna w 2016 roku wrzuciła na fejsa zdjęcie z tym typem i napisała, że to już 8 lat, jak są razem i z dnia na dzień kocha go coraz bardziej. No ale wy lepiej wiecie, że na studiach skakała po #!$%@? i dopiero po latach zainteresowała się beciakiem, bo jej zegar bije. Albo starzy zmusili ją do ślubu. Weźcie wyjmijcie czasem głowę z dupy i
  • Odpowiedz
@milymirek: nie wiem, od którego roku życia z nim jest, bo nie znam dziewczyny xD ale nie kojarzycie ze swojego otoczenia par, które związały się z sobą już w gimnazjum? Ja tylko napisałam, co wynika z fejsa tej dziewczyny, przecież sobie tego nie wymyśliłam, te dane są dostępne publicznie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wogybogy: ty oczywiście najlepiej wiesz, dlaczego ta dziewczyna się z nim związała. Jeżeli rzeczywiście zaczęła z nim być, gdy miała 14 lat, to zapewniam Cię, że przed wejściem z nim w związek ani nie skończyła technikum hotelarskiego, ani nie pracowała w wiejskim spożywczaku, ani nie była szczególnie zainteresowana tym, czy typ ma dużo hektarów, czy wyjeżdża za granicę, czy ma bogatych starych itd. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@maina: No napisałaś, że w 2016 roku napisała że są ze sobą 8 lat?
Ja podałem, że w 2016 miała 25 lat - info z jej insta.

Dedukując razem, wychodzi że tak było. Czyli chyba jednak wiemy? :D
  • Odpowiedz
@milymirek: owszem, JEŻELI rzeczywiście jest bogaty po rodzicach. Ale nawet jeżeli tak było i ona o tym wiedziała, to i tak 14 lat to nie jest wiek, w którym patrzy się na takie rzeczy. Uwierz mi, gdybym ja była w tym wieku i jakiś chłopak by mi się nie podobał, to fakt, że jego starzy posiadaliby duże gospodarstwo i najnowsze maszyny rolnicze niespecjalnie by to zmienił xD
  • Odpowiedz