Wpis z mikrobloga

@Blackpill_RAW: byłem raz na ślubie takiej pary z tym, że dziewczyna była odrobine ładniejsza. Gość jeździł do Kanady zarabiać kasę, która przeznaczył na zbudowanie domu dla siebie i swojej lubej. Pewnego dnia jak przyjechał po kilku miesiącach ona oświadczyła mu, że to już koniec (wcześniej 8 lat byli parą). Obecnie się rozwodzą i trwa walka o dom xD
  • Odpowiedz
@JediKnight: Do blackpila trzeba podchodzić z dystansem, jest on na tinderze czy innych portalach tego typu, ale w realnym życiu nie występuję, jak ktoś jest przebojowy to i nawet znajdzie partnerkę o 3 poziomy wyżej.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: do wiejskiej podstawówki chodziła ze mną taka dziewczyna, trochę śpiewała i wylądowała w zespole ludowym Mazowsze. Dziewczę jak malowane. cały świat zwiedziła, do wyboru miała każdego chłopaka z tego zespołu, a koniec końców wyszła za mąż za takiego zakolaka chłopka małorolnego - więc jak widać można
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: W takich sytuacjach cieszę sie , że materialnie jestem patologicznie biedny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo z wyglądu jestem w lidze Przemcelaka albo niewiele wyżej , a dzięki biedzie nie spotka mnie sytuacja w której jakaś p0lka zrobie ze mnie betabankomat a ja będę sobie wpierał że mnie faktycznie uważa ¯\_(ツ)_/¯ Mieszkając z matką i babka w mieszkaniu kwaterunkowym w bloku na wsi i mając
  • Odpowiedz