Wpis z mikrobloga

@Colin90: Ja trafiłem kiedyś na takiego co szybko sprzedawał swoje Subaru bo wyjeżdża za granicę a ma 3 samochodu i chce je spieniężyć. Ktoś inny z forum w tym czasie do niego pojechał i okazało się że z ogłoszeniem to tylko zgadzał się numer rejestracyjny. Miał być piękny samochód i okazja bo na szybko a okazało się, że to rozpadające się gówno, a właściciel wcale za granicę się nie wybierał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Colin90 przerabiałem identyczny temat przy szukani Kampera, kontakt się urwał jak powiedziałem, że śmierdzi scamem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Colin90: za taką f10 z tym silnikiem, wyposażeniem i przebiegiem (o ile prawdziwy) musiałbyś dać co najmniej 2x tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

525d z mpakietem, 150 tys km przebiegu, skóry, automat, xenon - nawet jakby była spawana z dwóch i miała skręcony przebieg to wołaliby 50-60 tys ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i na serio to ogłoszenie wisi już bardzo długo -
  • Odpowiedz
@Colin90: ja #!$%@? az mi sie przypomnial ten blog chlopa co scammerow z afryki kilka miesiecy robil w #!$%@? ze leci do nich z fantami. oni jeździli po afryce za pożyczone pieniądze i sie #!$%@? do jakiejs strefy kontrolowanej przez warlordów a jednego chyba nawet postrzelili xD
  • Odpowiedz
@Czachaaa: aa nie to bylo tak, ze on ich w #!$%@? robil, że jest księdzem w obozie dla uchodźców i ma torbę z pieniedzmi a jak po nia przyjadą i wywiozą to się tym podzielą xD jeden nawet się zapożyczył na samolot bo jedyne połączenie na drugi koniec afryki było samolotem przez niemcy xD
  • Odpowiedz
lekarz nie podpisałby się czyms takim jak "dr." zwłaszcza że Kropka tyczy się kobiet z tytułem doktora


@RikBig: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
  • Odpowiedz