Wpis z mikrobloga

siema mireczki. mam tradzik glownie na plecach i klacie. ( z morda nie ma tragedii). probowalem juz wszystkiego, kremy, masci, diety, tabletki (izotek lekko ponad 2 miesiace i musialem przerwac) nie mam juz #!$%@? pomyslu co robic i pod jakim katem szukac rozwiazania. moze doradzilby ktos cos?
#tradzik #dermatologia #zdrowie #cera
  • 18
@michal_77: Ostatnio oglądałem nagranie o oleju z orzecha włoskiego, pomaga na wiele dolegliwości skórnych i wymieniano tam również trądzik. Ja kupiłem w Carrefour i stosuję po goleniu dzięki czemu pozbyłem się wyprysków, no i czasami używam żelu aloesowego.
@michal_77: zwykłą herbatę ziołową bratka sobie kup i pij uczciwie 2-3 razy dziennie , do tego dużo wody niegazowanej , zero cynamonu, kakao, ostrych przypraw.Wywal chipsy, czekolady, ciastka tłuste potrawy itd. Chcesz fast fooda zrób go sobie sam! Jeśli nie brałeś to popatrz za jakimś probiotykiem jak latopic czy sanprobi barrier. Co raz więcej się mówi że, zdrowe jelita to zdrowa skóra. Po około miesiącu powinieneś zauważyć poprawę.
@michal_77: jak masz wanne to kup sól epsom na allegro i 3x w tyg szklanka albo 2 do wanny i leżeć w tym 15-20min, jak nie masz wanny to wsyp 2 łyżki do butelki po szamponie, wlej troche cieplej wody, zamieszaj i dodaj żelu pod prysznic, smaruj codziennie i spłukuj po > 20min (im dluzej tym lepiej)