Wpis z mikrobloga

Pod wpływem jednego nocnego postu (bez podawania o który chodzi), chciałabym o czymś napisać.

NIE BÓJCIE SIĘ DZWONIĆ NA POGOTOWIE. Szczególnie mam na myśli sytuację, gdzie pod uwagę może być brane przedawkowanie. Każdy powinien mieć zakodowane, że nie ma się czego bać ani wstydzić. Nie powinno się mieć żadnych wątpliwości, a jeśli ktoś świadomie bawi się w używki to też powinien być przygotowany na sytuację kryzysowe. Nie bawcie się w internetowych znawców, jaką używkę można zbić jakim lekiem. Wiem że niektórzy mogą uważać się za narko znawców, ale tak na serio gówno wiecie. Ćpajcie odpowiedzialnie z braniem na siebie wszelkich konsekwencji.

#pogotowie #zdrowie #narkotykizawszespoko
  • 27
@Jagoo: masz pod deklem narkotykizawszespoko i zdrowie to się nie dodaje. Nie dziw się ze wiadra hejtu leją się. Rozumiem ze każdy popełnia błędy i nie nam oceniać, jednak życie pokazuje ze odratowany ćpun dalej ćpie.
Ćpajcie odpowiedzialnie z braniem na siebie wszelkich konsekwencji.


@Jagoo: no to jak się to ma do dzwonienia po karetki? Ja bym powiedział- nie ćpajcie.
Spieszmy się dzwonić po karetki tak szybko odchodzą. Ogólnie to polecam. Paru moich znajomych nie żyje, bo ludzie noodowali i nie mieli świadomości, że ktoś spada z rowerka, a potem bali się zadzwonić na karetkę czy coś. Większy przypał z tego wszystkiego. Po za tym jak ci ktoś bliski na kolanach umiera od opio i jest się w miarę ogarniętym to jest duża szansa żeby uratować ludzkie życie. Pozdrawiam