Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 330
@Spz23: ogólnie nie mam nic do akcji kochajcie się mamo i tato. My naprawdę coraz częściej zapominamy że jak się kłócą rodzice to najbardziej #!$%@? mają dzieci.
Wiem że cel tego był inny ale akurat tu nie mam co się #!$%@?ć . Skoro mniejszości są mniejszościami to nie muszą być dopisywanie na każdym takim billboardzie w 50 opcjach.
  • Odpowiedz
@andrzejlog: Ale serio to ma ludziom pomóc? Napis " kochajcie się " ? No #!$%@? dziękuję pan bilboard, od razu mi lepiej, wszystkie problemy w małżeństwie zniknęły jak ręką odjął. Problemy w małżeństwach nie ograniczają się do prostego " kochajmy się ". Są dużo bardziej skomplikowane i mogą wynikać z dziesiątek różnych czynników. Jestem przekonany że wiele małżeństw można uratować, odpowiednio im pomagając. Rozwiązując pewne problemy. Ale na pewno tekst
  • Odpowiedz
@Spz23: i co tak lewakom przeszkadzają pełne heteroseksualne kochające się rodziny? Macie z tym jakiś problem czy jak?

Widziałem wersję "kochajcie się mamo i tato... bezpiecznie"


@Tytanowy_Lucjan: a lewaki jak zawsze - wszystko sprowadzają do ruchania...
  • Odpowiedz
Ale serio to ma ludziom pomóc? Napis " kochajcie się " ? No #!$%@? dziękuję pan bilboard, od razu mi lepiej, wszystkie problemy w małżeństwie zniknęły jak ręką odjął. Problemy w małżeństwach nie ograniczają się do prostego " kochajmy się ". Są dużo bardziej skomplikowane i mogą wynikać z dziesiątek różnych czynników. Jestem przekonany że wiele małżeństw można uratować, odpowiednio im pomagając. Rozwiązując pewne problemy. Ale na pewno tekst " kochajcie się
  • Odpowiedz
No #!$%@? dziękuję pan bilboard, od razu mi lepiej, wszystkie problemy w małżeństwie zniknęły jak ręką odjął.


@Jarasznikos: nawet nie zdajesz sobie sprawy ile produktów kupiłeś bonjadąc do swojej pracy w januszexie widziłeś bilbord z tymi produktami.
  • Odpowiedz
i co tak lewakom przeszkadzają pełne heteroseksualne kochające się rodziny?


@Jestembogaty: mi tam nic nie przeszkadzają, co nie zmienia fakty, że te bilbordy nic nie zmienią i nie rozumiem po co ktoś je stawia i finansuje, kochającym rodzinom to niepotrzebne, a rodziny z prawdziwymi problemami nagle nie uzdrowi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
te bilbordy nic nie zmienią


@LilyOfTheValley: Omamy tu specjalistkę od propagandy. xD

kochającym rodzinom to niepotrzebne, a rodziny z prawdziwymi problemami nagle nie uzdrowi


@LilyOfTheValley: No jasne, że nie... a nawet nie wiesz ile razy kupiłaś jakiś badziew w sklepie, bo jadąc w zbiorkomie do swojej p[racy widziałaś bilbord z tym badziewiem. :)
  • Odpowiedz
@andrzejlog: a ja mam do czego się przyczepić. Zamiast realnie wspomóc młodych rodziców i stworzyć im możliwość godnych warunków do założenia rodziny to załatwia się sprawę tanimi, prostymi i nie wymagającymi myślenia sposobami. 500 plusy czy bilbordy nie pomogą młodym ludziom. Rozwody i kłótnie w rodzinach biorą się z prostych przyczyn, które rosną do wielkich problemów dzień po dniu. Ludzie nie są uczeni rozmowy i pracy nad sobą i swoimi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wejszlo: chill nie neguje tego oceniam to jedynie w zakresie reklamowego shitu który nas zalewa cały czas na billboardach to takie przypomnie że zawsze najbardziej #!$%@? mają dzieci jest według mnie spoko reszty nie draże bo nie bym mogłasir #!$%@? że pieniądze poszły na 500+ a dzieciom lepiej się dzięki temu nie żyje itd
  • Odpowiedz
@andrzejlog: bilbordem to mogą się w dupę pocałować a nie próbować coś naprawić. Tak się pierze pieniądze, masz robić akcje społeczna, kupujesz bilbordy #!$%@? nimi całe miasto i cyk, pora na csa
  • Odpowiedz