Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co się odwaliło, aż nie wierzę do końca w to, ja to taki w sumie ♯przegryw, 26 lat, zaruchalem to na rok się tylko parę razy, dziewczyny nie miałem, dosyć nieśmiały jestem i mimo 185cm i jako takiego wyglądu nie czuje się atrakcyjny.
A więc do rzeczy, mieszkam w Niemczech tydzień temu w sobotę wszedłem sobie na czaterie i poznałem laske 30 lat, super figura. Mieszka w Monachium 600km ode mnie, od razu przeszliśmy na WhatsApp. Okazało się że ma faceta, ale więcej go nie ma niż jest bo ciągle wyjeżdża na kilka dni, czasami nawet 2 tygodnie i jest sama, a mogłaby kilka razy dziennie seks uprawiać. Fajnie nam się gadało, więcej o seksie było rozmowy, na drugi dzień na kamerke się umówiliśmy, potem wysłała mi filmik jak pod prysznic szła. Kolejnego dnia znowu 3h przegadaliśmy i na koniec wspólna zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaprasza mnie do siebie na weekend jak będzie sama i dalej nie wierzę że tak łatwo się udało. Jakie tabletki polecacie żeby móc całą noc ruchać( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6069b6fc82dcd1000b6c9752
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
@Wykopek094: z gdyby posiadał wiedzę, że ten facet wiedział, że ona jest zajęta i to wykorzystał? Nie odczuwałby także żalu do niego? Nawet jeśli go nie znał.
Słuchaj, ja nie twierdzę, że ona jest bez winy, tylko uważam że to zachowanie jest delikatnie mówiąc "niedżentelmeńskie"