Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował mi tarczę do cięcia. Za mały karton? My nie ma problemu - zegniemy i się zmieści. Jak się nie podoba to UWAGA - spisz protokół uszkodzenia przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam - jaki protokół jak to wy zepsuliście. Oni - oryginalny blister nie jest przedmiotem sprzedaży bo nie ma go w opisie na aukcji. Pytam dystrybutora CMT - ej, można tak pakować przedmioty?

Dziękujemy za informacje. Nasi partnerzy handlowi mogą sprzedawać produkty we własnych opakowaniach.

Póki co sprzedali w ten sposób, stąd moje pytanie (wysyłam im zdjęcie)


Na podstawie zdjęcia widzę teraz dokładnie o co chodzi, produkty nie powinny być pakowane w ten sposób, rozumiemy w czym jest problem.

Sprzedawca idzie w zaparte. Nazywam ich pracownika debilem w otwartym sporze na allegro. Dostaję groźbę pozwu o zniesławienie. Moim zdaniem raczej o ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcecie więcej szczegółów?

Aha, @allegro_pl na każdym etapie nie widzi problemu i trzyma stronę sprzedawcy twierdząc, że skoro brak jest w opisie że towar jest w opakowaniu to opakowanie nie jest częścią produktu a opinię dystrybutora CMT olewa. Kłamstwa w odpowiedzi na komentarz nie skasują i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....r - #allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował m...

źródło: comment_16175450005Cz4mzdezhIYvICTLYJARE.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
Znów myślę, że trollujesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

#!$%@? kocopoły, że typ uszkodził zęby w tarczy niszcząc jej plastik żeby weszła do tekturowego pudełka


@ChamAleZaToLeniwy: nigdzie nie napisałem, że uszkodził zęby. Napisałem, że mógł wygiąć tarczę wciskając ją do
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator nie do końca rozumiem twój problem. Kupiłeś przedmiot, przedmiot jest w porządku czy nie? Jeżeli działa prawidłowo to nie wiem o co chodzi. Gdyby tarcza biła, to zwracasz i po problemie.rozumiem, że mogłeś być lekko #!$%@?, bo czekałeś na przedmiot, byk potrzebny, otwierasz a tam upchane butem, jednak jeżeli przedmiot jest sprawny, to trochę na siłę szukasz problemu. Mogłeś wystawić neutrala, bo szybko wysłali, jest ok, ale pakowanie muszą poprawić,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NiepoprawnyKomentator: ale ty jesteś jebnięty XD gościu o co ci chodzi?

ja #!$%@?, ale musisz mieć łeb #!$%@?. tniesz tym plastykiem ? xd


@Fighting_Irish, @DostalemBana: Po co te wyzwiska? Zawsze w taki sposób rozmawiacie z obcymi ludźmi?

@NiepoprawnyKomentator równie dobrze mógł kupić tę tarczę żeby dać ją komuś w prezencie, a coś takiego byłoby mi wstyd komukolwiek wręczyć. W taki sposób mógłbym zapakować przesyłkę dla
  • Odpowiedz
@Niedobry: czy ty człowieku wiesz jakie to jest sztywne? Trzymałeś to kiedyś w ręku, bo wątpię po takim komentarzu. Ciężko by było żeby ktoś to wygiął gołymi rękami pakując do kartonu. Eot
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator: większość komentujących bierze to na chłopsku rozum. Skoro jest piła do drewna to ma ciąć drewno.
Nie biorą pod uwagę czy będzie to drewno twarde czy miękkie, czy będzie zwarte czy włókniste, czy będzie cięte wzdłuż czy poprzecznie, na jakiej maszynie będzie cięte, jaka jest wysokość ciętego materiału.
Wszystko to wpływa na jakość cięcia.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo cięcia to ogromne znaczenie ma jakość wykonania narzędzia.
Jak ci spadnie
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator: Zaraz zaraz - rozpętałeś gównoburzę o wygiete opakowanie? xD
Z tego co piszesz tarcza była sprawna bo jej używałeś czyli dostałeś piany bo nie mogłeś otworzyć i wyrzucić do śmieci ładnego opakowania tylko brzydkie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Chyba powinieneś się nad sobą głębiej zastanowić skoro jesteś skłonny z powodu plastikowego odpadu, który wyrzuciłeś toczyć wojnę ze wszystkimi dookoła (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiepoprawnyKomentator: a gdyby tak to zrobić:

Piszesz maila, że wysłali w za małym kartonie i blister jest zgięty. Mało profesjonalne i masz zamiar napisać neutralny komentarz. Jeśli nie zaproponują rozegrania sprawy inaczej, umieszczasz neutralny komentarz i święto (wszak tarcza jest nieuszkodzona).

Hm?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bartpabicz: nie ma czegoś takiego jak neutralny komentarz na allegro. Sprzedawca po spakowaniu w ten sposób przedmiotu powinien wziąć komentarz na klatę, ale zaczął dyskutować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CREATE_USER: Pol zycia na budowach po calym swiecie. I tak #!$%@?. Krzywe tarcze bija i sa niebezpieczne. Zwlaszcza te ciezsze i twarde. Te do metalu bija mniej ale spektakularnie sie #!$%@?. Taka jak opa to zadna sztuka wygiac. I ni #!$%@? nie zauwazysz golym okiem.
  • Odpowiedz