Wpis z mikrobloga

Na covid umiera w Polsce około 5-10 osób dziennie.Reszta to osoby które zmarły na inne choroby a test wskazał że miały też covid ale nie był on przyczyną śmierci.Tak było np z moim wujkiem.
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: W punkt. I ten cyrk ze służbą zdrowia. Znam kilka przypadków z mojej okolicy byli hospitalizowani ludzie z gorączką 38 i suchym kaszlem. Dostali kroplówkę, trochę tlenu i za 3 dni do domu. A po tygodniu sobie żyją normalnie, nie kaszlą, pracują w polu xD

Dużo chorowałem za gówniaka to pamiętam zanim się płuca oczyściły i kaszel przestał męczyć to nieraz dobry miesiąc minął.
  • Odpowiedz
@Atx0937: Ja nie neguje wirusa i pandemii. Ale po co zapychać szpitale ludźmi którzy by posiedzieli na dupie dwa tygodnie w domu i byliby zdrowi. Słyszę:

ten Janusz Łęcina jest w szpitalu na covida źle z nim


a tydzień później widzę gościa jak #!$%@? na rowerze to coś tu jest nie tak moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: Bo wlasnie tak wygląda ta choroba, w pewnym momencie możesz potrzebować tlenu przez dwie trzy doby a potem zdrowiejesz. Nikogo zdrowego nie biorą do szpitala. Pogotowie nie chce przyjeżdżać kak masz saturacje pow 90, gdzie normalnie standard to była 94 kiedyd
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: Przestań. Nie przystoi takich rewelacji przypominać. Jest groźna pandemia, strach i wszyscy umieramy. Przyjdzie czas to się to odwoła... i winnego tej paniki nikt nie znajdzie. Ani w mediach, ani w polityce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Na covid umiera w Polsce około 5-10 osób dziennie.Reszta to osoby które zmarły na inne choroby a test wskazał że miały też covid ale nie był on przyczyną śmierci.Tak było np z moim wujkiem


@hobbyturysta: klasyka argumentów szura XD no bo bez czynnika destabilizujacego jakim jest covid to też by umarły te osoby #wlaczmyslenie a nie powtarzasz za innymi szuranie jak bot
@niewiempoco to chyba odnośnie twojego mózgu bo myślenia nie
  • Odpowiedz
@su1ik: to wytlumacz mi czemu w Indianie gdzie mieszkam nie ma i praktycznie nie było żadnego lockdownu a nikt nie umiera.Wszyscy traktują to jak grypę.Tylko wykastrowane cebulaki w to wierzą i jeszcze parę prymitywnych plemion UE
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: przecież korona wirusy są od zawsze lol. Co roku większość z was była nim zarażona w końcu to wirus górnych dróg oddechowych. Ten działa w niektórych przypadkach gorzej niż ostre zapalenie płuc jeżeli w teście macie wynik pozytywny to nie oznacza że macie "covida" tego o którym się tak #!$%@? tylko możecie mieć zwykłego korona wirusa przez którego możecie mieć katar zapchane zatoki i #!$%@? wie co. Ten covid 19
  • Odpowiedz