Wpis z mikrobloga

@winsxspl: Oj już od dawna nie gram.. Przed premiera 3 wersji skończyłem. Pamiętam, że były wtedy jeszcze tylko 2 światy. Na głównym koncie skończyłem fabułę a potem założyłem właśnie konto na drugim serwerze tylko i wyłącznie pod PvP ( ͡° ͜ʖ ͡°) i był taki myk, że jak zapisałeś się do prywatnego turnieju to nie mogłeś przekroczyć jakiegoś tam levela i miałem cały czas capa na 7
  • Odpowiedz
@Frasiu ja sobie fabułkę przeszedłem coś koło 4 razy i gram dalej, ale coraz to się ktoś wykrusza i szkoda, że nie ma jak dawniej tylu ludzi... Było fajnie, gra prosta ale żyła mocno
  • Odpowiedz
@JarekNoooTego: o było, nazwy smoków miałem jakieś cringowe ale ogólnie jak na tamte czasy spoko zabawa, niezbyt wymagające XD do dziś mam do nich urazę bo dostałem perma za wymianę paru przedmiotów z kuzynem jak był u mnie w domu XD
  • Odpowiedz
@mienskoduszone: ale w to grałem. Zawsze ropę wykupowalem na full. I robiłem taka cene ze mało co kto kupował i powoli obniżałem i sprzedawałem by musieli grubo za nią przepłacić. W międzyczasie rozbudowa i zajęte tereny. BTW działa to jeszcze?
  • Odpowiedz