Wpis z mikrobloga

@Minieri: Morata to jest doskonaly przyklad pilkarza, ktory zostal brutalnie zweryfikowany przez Premier League. Jakim cudem wielkie firmy dalej sie nabieraja na tego parodyste po tym zalosnym etapie w Chelsea to nie mam pojecia. Chlop mial wsparcie z kazdej strony i absolutnie pewne miejsce w pierwszym skladzie topowej wowczas ekipy w Anglii, a stal sie posmiewiskiem calego kraju.
@Pietal: Ale więcej goli niż w PL na sezon to strzelił tylko w La Lidze, więc nie wiem czy to jakakolwiek "weryfikacja". Rozumiem, gdyby to była jakaś znacząca różnica, ale bramki Moraty w lidze od 14/15:

14/15 Serie A - 8
15/16 Serie A - 7
16/17 La Liga - 15
17/18 PL - 11
18/19 PL + La Liga - 11
19/20 La Liga - 12
20/21 Serie A -
@realbs: Jestem kibicem City, a wynik 15 goli w 48 meczach we wszystkich rozgrywkach, w druzynie grajacej systemem z jednym napastnikiem i faktem ile setek ten gosc marnowal to smiech. Morata byl posmiewiskiem w Anglii, mieszkam tu od 7 lat, a zyje Premier League od ponad dekady. Nie przypominam sobie innego napastnika, ktorego praktycznie nikt by nie bronil, nawet Wernera jeszcze kilku fanow Chelsea broni i ja sam uwazam, ze moze
@Pietal: No nie jest to wynik znakomity, ale zauważ, że to nie jest ten typ napastnika. Mandzukic też więcej niż 15 nie strzelał, a gdzie nie grał to kibice go uwielbiali i kochali. Dawał inne wartości. U Moraty jest to np. rozegranie. Gość zawsze dorzucał świetne piłki, a i w CFC przecież kilka asyst rzucił. Dziwiła mnie ta kiepska opinia o Hiszpanie i nadal jej trochę nie rozumiem. Kiedy CFC go