Wpis z mikrobloga

Jaką tanią zabawkę polecacie kompletnie zielonemu w #airsoftgun ?
Chyba najbardziej bym chciał coś z rodziny M4, żeby był automatyczny bo nie chce po każdym strzale przeładowywać i żeby w większości był metalowy chociaż, ale jak macie inne pozycje dla początkującego to podajcie.

Myślałem nad takim z militarii:
https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabinek_szturmowy_aeg_ds4_carbine_15256_p5898.xml?cat=121

#gunboners #militaria #bron #asg
  • 26
@Waspin: Ale mnie nie interesuje kto zaczął ani nie mówię że powinien lub nie tagować tego w ten sposób, po co mi więc o tym piszesz? Poinformuj OPa żeby inaczej tagował jak Cię to boli.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Waspin: nie zesraj się.

@Lawsuit: jak do puszek to warto rozważyć wiatrówki, ale jeśli ma być automat to pozostaje tylko jakiś sprzęt ASG, jakaś cyma 028 lub Specna, ale w tym budżecie to raczej będzie jednak wykonanie z plastiku. Ewentualnie pozostaje szukać czegoś używanego na olx, najlepiej z okolicy aby była możliwość strzelić z repliki aby sprawdzić czy wszystko działa jak należy.
@Lawsuit: nie mam pojęcia jak ten konkretny aeg sie sprawuje obstawiam ze kulki 0.2-0.23 będą najoptymalniejsze przy zestrojeniu na ok 400fps. Z czystym sumieniem moge polecić starą serie cm 031 (ak74 i mutacje) albo cm028. Ale to są już dość stare konstrukcje i pewnie sie troche pozmieniało na rynku od kiedy ja sie w to bawiłem :P
@Lawsuit: Ale przeczytałeś trzy części artykułu który Ci wysłałem czy nie? Cymy z serii 500 raczej nie są polecane. Wmasg zawiera tony postów podobnych do Twojego, wystarczy je przejrzeć i zapoznać się z tym co jest polecane.
@Lawsuit: Sprawiasz wrażenie kogoś kto ma zajawkę i chce kupić jak najszybciej cokolwiek co mu wpadnie w oko i strzela. To prosta droga do wywalenia kasy w błoto, jak nie teraz to psując nową zabawkę na skutek braku wiedzy o tym jak działa. Serio poświęć godzinkę czy dwie na research i edukację i dopiero wtedy poszukaj sobie repliki, przeglądanie ofert sklepów online to słaby sposób.