Wpis z mikrobloga

@Jechanka: Niedawno odbyłem rozmowę z kobietą lvl ~50, która brzmiała mniej więcej tak:

K: No i mnie windykują cały czas za te długi, to już z 10 lat będzie. Przecież to jest złodziejstwo, to się już dawno przedawniło.
J: To tak nie działa...
K: działa, działa. Ja już swoje wiem, to są oszuści
J: Czyli można
a) wziąć kredyt hipoteczny
b) nie spłacać go
i zostajemy z mieszkaniem bez długu?
K:
  • Odpowiedz
K: No i mnie windykują cały czas za te długi, to już z 10 lat będzie. Przecież to jest złodziejstwo, to się już dawno przedawniło.

J: To tak nie działa...

K: działa, działa. Ja już swoje wiem, to są oszuści


@jadalny_kasztan: Jak ja oszukuje, to jest dobrze, niech frajerzy nauczą się jak wygląda życie, ale jak mnie oszukują, to złodzieje i bandyty!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 181
@piotrlionel: do pewnego czasu też myślałem że wszystkie tego typu wpisu to bajty, ale potem odkryłem że tacy ludzie serio istnieją :/
  • Odpowiedz
@Jechanka: żeby merca wziąć to nie trzeba mieć najpierw kilka godzin wyjeżdżone, więc na pierwszy przejazd i tak by nie mogła wziąć?
no tak czy inaczej rękę bym sobie dał uciąć że to fejk, ale podmiotem jest głupia p0lka, więc wiadomo że wykopki łykną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@advert: Można od razu wynająć. Kilka miesięcy temu musiałem wynająć auto i wziąłem tego merca gla po przejechaniu 3km odstawiłem go w #!$%@? mega #!$%@? widoczność nie czułem tego auta.
  • Odpowiedz
@Jechanka: JEZUS MARIA TAKIE MAŁE BABY W SUVACH SĄ NAJGORSZE
MAJĄ 150 CENTYMETRÓW I PAKUJĄ SIĘ DO WIELKIEGO SUVA I POTEM ZDZIWKO, ŻE NIE WIDZĄ PÓŁ DROGI, A POTEM, ŻE SAMOCHÓD ŹLE ZAPROJEKTOWANY

Sam jestem niski, uwielbiam jeździć w roadsterach, korzystam z tego, że nie wyglądam w nich (zbyt) śmiesznie. Taki ogromniasty SUV, bez fotelika dla dzieci (xD) to ostatnie co bym sobie kupił.
ALE NIEEE.... Taki 150 centymetrowy człowieczek to
  • Odpowiedz
  • 7
Inna sprawa, że merc gla jest faktycznie #!$%@?. Ciężko wsiąść, ciężko wysiąść, ze środka widoczność po #!$%@? i mało miejsca. Totalnie bezsensowne auto.
  • Odpowiedz
@Jechanka: W ubiegłym roku w marcu była ta panika i znikał makaron i srajtaśma ze sklepów.Siedzę sobie w banku a kobieta może lekko po 50 wypłaciła swoje oszczędności i mówi do wszystkich, że idzie zrobić zapasy i, ze nie będzie płaciła rachunków tylko za wszystko kupi żarcia.Ktoś jej nagadał, że za rachunki zapłaci za nią Państwo w obecnej sytuacji xd Ciekawe co tam u niej ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Jechanka: po 1 po bajt, po drugie od pewnego czasu obserwuję, że w ich samochodach jest syf a w środku śmierdzi jak w tramwaju. Nie dla p0laka takie rzeczy, brudasy i zwierzęta wszystko zniszczą
  • Odpowiedz