Wpis z mikrobloga

Witam, właściwie to dopiero zaczynam z krypto. Wrzuciłem 6 tyś w ten zestaw na holda, i zrobiło się do wczoraj prawie 12 tyś. W jaki sposób robicie dzienny zarobek? Sprzedajecie na górce i czekacie np az spadnie po 2 tygodniach? Znaczy wiem o co chodzi tylko do końca nie wiem jak to tradować z sensem. Sprzedać np dzisiaj i czekać tydzień aż spadnie, kupić i znowu sprzedać? #kryptowaluty #kryptoheheszki #biznes #inwestycje #zarobki
feliciana - Witam, właściwie to dopiero zaczynam z krypto. Wrzuciłem 6 tyś w ten zest...

źródło: comment_16174079954VvvMehSKYhudOeaDCvGYE.jpg

Pobierz
  • 17
@MxS89: szczerze, to plan był taki żeby wpłacić, zapomnieć, i wypłacić za rok, ale boje sie ze moge zrobić błąd typu zamiast wypłacić teraz chociaż to co zarobiłem, niz maja spasc ceny i po roku być na 0 :D ale w tej sytuacji to chyba wątpie żeby eth spadło do 4.5k, po takiej cenie kupiłem.
@feliciana: stary, szansa jest zawsze, eth to akurat jest słabo okupowane przez duże portfele, więc jak ulica zacznie szybko uciekać to rynek to odczuje. Już bardziej bym w stabilność BTC wierzył, i w to, że poniżej ~30k$ już nie zleci.

Anyway, to krypto. Tu nic nie wolno brac za pewnik xd
@feliciana: no ale czego żałować xd Nigdy się idealnei w górkę nie wstrzelisz, a jak zrobiłeś już 200% to i tak jest dobry wynik. Większość osób traci niż zyskuje, to oni właśnie kupują, kiedy Ty się kapitalizujesz. O ile nie znasz grubych inwestorów, którzy sprzedadzą Ci jakieś inside info kiedy i za ile wchodzą, to tak naprawdę nie powinieneś czekać na złote góry. Szansa na to, że BTC podwoi swoją wartość
@feliciana: no, a w trakcie samego marca 3x dało się na nim zrobić 30-40% na wahaniach kursu, więc w jeden miesiąc dało się tak naprawdę zrobić te 100%;

Ofc., nie mam nic do hodlowania, ale nie ma też przeciwskazań do częstszego obracania gotówką xd