Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
#chwalesie #alfaromeo #pokazauto #zalesie

Za każdym razem kiedy oglądam to auto z zewnątrz widzę jego wady, progi które znikają szybciej niż w maździe 6, c-----e opony i felgi na których kupiłem to auto i asap trzeba je zmienić na jakieś 18stki, mega obdarty lakier z każdej strony zderzak który wygląda jak g---o.
Myślę sobie "andrzejlog" ale ty się k---a w------ś, było sobie jakieś kałdi albo bmwe kupić.
Ale kiedy wsiadam to tego włoskiego dzika, odpalam go i jadę, wszystkie te wady nie mają znaczenia bo 200 koników przy spalaniu 6.5/100 pozwala w---------ć w najdziksza dzicz bez patrzenia na portfel na który bardzo patrzy mój rząd.
Życzę każdemu takiego auta chociaż za każdym razem gdy z niego wychodzę myślę żeby go podpalić.

P.s check i świece się palą bo jest na zapłonie a nie odpalony
andrzejlog - #chwalesie #alfaromeo #pokazauto #zalesie 

Za każdym razem kiedy ogląda...

źródło: comment_1617379563aJeGrsGrr9w0O44GcUYzXq.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Victim: stoję na podworku pod moim domem a rękawice mam bo spędziłem kolejną sobotę z rzędu grzebiąc przy tym gównie próbując naprawić wszystkie jego wady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MxS89: no powiem ci bardzo przyjemnie się przyspiesza zaiwechq już w połowie nowa a druga połowa nie wygląda źle ale też liczę że trzeba będzie wymienić najbardziej mnie w-----a że jest brzydki z zewnątrz cały odrapany wszędzie lakier odchodzi i wgl lipa jest chodzi o to
  • Odpowiedz
@andrzejlog: Idzie to wszystko zrobić nie takie auta doprowadzali do ładu i składu. Ja kiedyś miałem zamiar kupić 159, 2,4 JTD ale nie pykło bo właściciel nie miał dokumentów więc kupiłem Lexa IS200 ale też z zewnątrz po kilku latach i jednej stłuczce wygląda jak g---o. Także Ciebie doskonale rozumie. Alfy mają coś w sobie czego bety i kałdi mieć nie będą. To jest zupełnie inne podejście do motoryzacji. Może
  • Odpowiedz
@andrzejlog: ach jak ja kocham to auto i ten silnik zwłaszcza, mmmm znowu szpilka kolektora, oooo sanki do wymiany bo ze starych przez rdzę została tylko połowa, uuuu czyżby głowica jebła, ach nie ma to jak wpinanie fotelika w iso fixa (podobno najlepsi ogarniają to poniżej 30 minut), a co tu tak nachlapane olejem - ach to króćce chłodniczki olejowej się utleniają no big deal, hej mam kombi to CI
  • Odpowiedz