Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
#chwalesie #alfaromeo #pokazauto #zalesie

Za każdym razem kiedy oglądam to auto z zewnątrz widzę jego wady, progi które znikają szybciej niż w maździe 6, #!$%@? opony i felgi na których kupiłem to auto i asap trzeba je zmienić na jakieś 18stki, mega obdarty lakier z każdej strony zderzak który wygląda jak gówno.
Myślę sobie "andrzejlog" ale ty się #!$%@? #!$%@?ś, było sobie jakieś kałdi albo bmwe kupić.
Ale kiedy wsiadam to tego włoskiego dzika, odpalam go i jadę, wszystkie te wady nie mają znaczenia bo 200 koników przy spalaniu 6.5/100 pozwala #!$%@?ć w najdziksza dzicz bez patrzenia na portfel na który bardzo patrzy mój rząd.
Życzę każdemu takiego auta chociaż za każdym razem gdy z niego wychodzę myślę żeby go podpalić.

P.s check i świece się palą bo jest na zapłonie a nie odpalony
Pobierz andrzejlog - #chwalesie #alfaromeo #pokazauto #zalesie 

Za każdym razem kiedy ogląda...
źródło: comment_1617379563aJeGrsGrr9w0O44GcUYzXq.jpg
  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@addwad: no rozpadło mi się przednie nadkole wczoraj w czasie jazdy 140 to się ukazała dziura z przodu z lewej strony i od dołu też się sypie a z prawej z tyłu też wszędzie wychodzi bo przez zajebista sylwetke wszystkie kamyczki tam #!$%@? i jest cały obdarty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrzejlog: też uwielbiam swoją małą 147. Tylko ostatnio kobieta jeździ i już dwa razy zderzak pękł () no ale takie uroki niestety. A poza tym uwielbiam ten JTD 150km w samochodzie 1300kg ()
@andrzejlog: 159 to auto które nadaje się co najwyżej do weekendowej przejażdżki. Jest niepraktyczne, ciężkie i męczące. Mój ojciec kupił taką alfę w 2012 roku i do dzisiaj przejechał 40 tys km. Jedyna zaleta to prowadzenie przy wyższych prędkościach. Podczas odwiedzin czasami się nią przewiozę, ale później przesiadam się do mojej e90 i doceniam BMW jeszcze bardziej. Alfa to auto które kochasz albo nienawidzisz. Lista wad jest długa i piękny wygląd