Wpis z mikrobloga

Polskie społeczeństwo to najlepsze społeczeństwo żeby nim rządzić. Zero pytań, przyjmowanie wszystkiego tak jak rządzący powiedzą. Proszę bardzo:
1. Podatek cukrowy. Ok trzeba płacić bo jest.
2. Przesrane 70mln na wybory. Ok walka z pandemia.
3. Maski na pustych chodnikach. Nie no nie pytam czemu. Noszę.
4. 2 mld na tvp. No dali no co.
5. Szczujnia zamiast telewizji publicznej. No jest no.
6. Respiratory od handlarza bronią. No coz walka z pandemia.
7. Obajtek. No ma kasę i domki.
8. Przekręty, nepotyzm. Panie ja się nie znam ja muszę pracować xd
Itd. itp. w życiu tak na polski swój naród nie plułem od czasu jak PiS przejęło władzę. Co się stało z wami ludzie.
#koronawirus #heheszki #bekazpisu
  • 51
PiS po prostu skonsolidował elektorat debili i teraz tychże karmi propagandą w TVP. Kto miał przestać oglądać to przestał, a reszta matołków słucha i się radykalizuje


@AnonimowyGoj: Przypomnę, że na wykopie świętowaliśmy ostatnio nieklękanie "dla Murzyna", o które i tak nikt nas nie prosił. Jeśli myślisz, że na TVP kończy się problem z polskim społeczeństwem to mam dla Ciebie złą wiadomość.
@wiem_wszystko od pilnowania takich rzeczy są niezależne służby i organy, w Polsce nie ma takich, które by miały jakąś siłę, to co niby zwykli ludzie mają zrobić? Wiesz cokolwiek o podobnych narodach czy tylko tak w ciemno wyróżniasz Polaków?
@wiem_wszystko: a ludzie potem snuja teorie spiskowe, ze ktos zginal bo mial na kogos haki xdd #!$%@?, w tym kraju z gowna jest tyle afer i ujawnionych "hakow", ze kazdy ma to w dupie. Sorry, polactwo jedynie sie oburzylo o osmiorniczki i zegarek Nowaka xdd