Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu odnośnie zakładów z wykopkami: https://www.wykop.pl/wpis/56569697/lubie-zakladac-sie-z-wykopkami-ogladajacymi-mecze-/

No cóż Mirki, szybko poszło XD Kto by się spodziewał? XD

Bordo okazał się kolejnym wykopkiem bez krzty honoru i zachował się jak typowy polaczek-cwaniaczek.
"Termin wysyłki nie był ustalony, więc może kiedyś ci wyślę, a ty czekaj jak frajer"

@LonNon: z tego miejsca z całego serca przepraszam, że nie wypisałem Panu regulaminu naszego zakładu na 5 stronach A4 i nie zleciłem sprawdzenia go przez najlepszych prawników w kraju.


Tagi dla zasięgów: #bekazpodludzi #oszukujo #afera

I wołam zainteresowanych

4.....i - W nawiązaniu do poprzedniego wpisu odnośnie zakładów z wykopkami: https://w...

źródło: comment_1617357324cpHkRVTyW7o2FYpa6164mM.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4kroki: jaka piękna riposta, nie bronię go, ale forma waszej walki o zakład jest po prostu zabawna
były już takie inby na wykopie, ale rzadko dochodziło do takich dziecinnych wyzwisk po obu stronach, chyba że uczestnicy robili już sobie jaja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@4kroki: jaka piękna riposta, nie bronię go, ale forma waszej walki o zakład jest po prostu zabawna

były już takie inby na wykopie, ale rzadko dochodziło do takich dziecinnych wyzwisk po obu stronach, chyba że uczestnicy robili już sobie jaja


@orczysty: ale czego ty typie nie rozumiesz dalej? Gość zachował się totalnie po frajersku i takich rzeczy poza internetem się po prostu nie robi. A że tutaj się
  • Odpowiedz
@4kroki: widzę, że gość zaczął Cię porządnie trollować i dałeś się złapać, wątpię żeby go obchodziło jak bardzo próbujesz mu pocisnąć, bo jego zadanie - wyprowadzenie Cię z równowagi doszło do skutku ;) pokazałeś że jest niehonorowy, po co mu teraz ulegać i pokazywać się z gorszej strony?
  • Odpowiedz
  • 2
@4kroki to rzuć okiem na wiadomości, które otrzymywałeś. Uczestnictwo w #mirkowyzwanie, brak wywiązania się z zadania, wpisanie na publiczną listę wstydu. Czy teraz sobie przypomniałeś?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FHA96: przepraszam bardzo, czy nie biorąc udziału w mirkowyzwaniu sprawiłem, że komuś konkretnego czegoś nie wysłałem? Komuś coś tam osobiście obiecywałem? Ktoś na tym ucierpiał? XD
  • Odpowiedz
  • 6
@4kroki sam fakt braku wywiązania się z zadania, trochę mówi o człowieku. Zarejestrowałeś, zaakceptowałeś regulamin, dołożyłeś pracy organizatorom a miałeś tak naprawdę na to wywalone. Ja na pewno z kimś takim jak ty o nic bym się nie założył, bo gdybym wygrał zakład mógłbym się też 0,7 nie doczekać, jak ty teraz. Miłego!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
dołożyłeś pracy organizatorom


XD

a miałeś tak naprawdę na to wywalone.


@FHA96: nie, nie miałem. Po prostu wypadły mi ważniejsze rzeczy do zrobienia w tamtym czasie i nie zamierzam się tym nawet usprawiedliwiać. Z------m sprawę i do tego się przyznaję, ale już nie rób takiej stucznej dramy, bo nikt na tym ani trochę nie ucierpiał.
  • Odpowiedz
@LonNon: Tak nisko wyceniasz swoje słowo i honor, że za 40zł tak się zeszmaciłeś?
Żałosne są te twoje tłumaczenia, że masz czas do końca roku jak zakład był o mecz w środę więc w czwartek wypłata zakładu jest jak najbardziej normalna a mamy piątek.
  • Odpowiedz
@4kroki: najlepsze jest to że tutaj powszechnie wiadomo że poniżej 10k na reke zarabiają niemoty życiowe, każdy ma dom kupiony za gotowke przed 25rż, a dla wykopka wydać 5k na jakies g---o to jak splunąć. A potem albo plusują jak p------i #rozdajo żeby dostac darmowy kubek albo wrzucają pietruszke do #wykopaka albo pptrzebują roku by uzbierać 30zł na jakąś flaszke xD
  • Odpowiedz
Mirki się chwalą ze są jakimiś kozakami w it za 40k tyg a przychodzi co do czego to gościu nie ma na flaszkę za 50 zł xD
  • Odpowiedz