Wpis z mikrobloga

@bill-adamsonn: gdzie widzisz że uśredniam? () Moja ostatnia transakcja to luty za cenę akcji około $35. Dlaczego nadal nie rozumiesz, że nie interesuje mnie krótkoterminowy zysk tylko zainwestowałem w Lucid, ponieważ uważam, że jako jedyna ma szansę na przebicie Tesli?

Poza tym, ktokolwiek kto mnie posłuchał mógł w miesiąc zrobić 200-300%. To, że ja tego nie zrobiłem nie ma tutaj absolutnie nic do rzeczy. (
  • Odpowiedz
Dodanych 45 akcji do 815 posiadanych akcji wcześniej. Jak mnie denerwują tacy malkontenci,


@Chalaballa: Man. Wywnioskowałem, że uśredniasz, bo wcześniej chwaliłeś się mniejszą pozycją. Malkontenci? Człowieku, ja tylko ostrzegałem innych przed twoim free money. Teraz zostałeś z torbami - pytanie ilu jeszcze jest takich. Mem z klałnem długoterminowym idealnie pasuje do twojej narracji. Poza tym, w żadnym wpisie nie atakowałem ciebie. Wiele razy chciałem zwrócić ci uwagę i raz to zrobiłem
  • Odpowiedz
@bill-adamsonn:

Teraz zostałeś z torbami


Nie rozumiem, wytłumacz mi. W jaki sposób zostałem z torbami, skoro minęły 2 miesiące a celuję w 2025 rok ()

jak chcesz inwestować w ev to inwestuj w teslę albo chińczyków


Mówisz tych chińczyków, którzy kradną patenty innym? Dziękuję, ale nie.

Wesołych Świąt również!
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, wytłumacz mi. W jaki sposób zostałem z torbami, skoro minęły 2 miesiące a celuję w 2025 rok ()


@Chalaballa: pamiętam, jak krytykowałeś gme bagholderów. Wywnioskowałem, że jeżeli wyrażasz taką opinię po +- dwóch tygodniach od wydarzenia, to wg twojej logiki, 2 miesiące to wystarczający czas, aby być bagholderem ;)

Mówisz tych chińczyków, którzy kradną patenty innym? Dziękuję, ale nie.


@Chalaballa: nie wiem co takie
  • Odpowiedz
@bill-adamsonn:

Branżowe info. Nie musisz mi wierzyć.


Nie chodzi o to że nie wierzę. Wierzę, więc pytam bo chciałbym zgłębić temat.

pamiętam, jak krytykowałeś gme bagholderów


Porównujesz inwestycję w start-up sektora EV, do kupna akcji spółki, za którą nie idą żadne fundamenty, jest na skraju bankructwa i jakimś niesamowitym cudem, który jeszcze nigdy wcześniej się nie wydarzył, ci co zapakowali się na górce mogli sprzedać ze stratą -50% a nie z
  • Odpowiedz