Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Jako, że przez covid stwierdziłem,że chcę coś innego robić niż przerzucać kartony,to pytam się kulturalnie, że szukam kogoś bardziej doświadczonego bym mógł podszkolić się w elektryce. To kto jak nie p0lak musi mi wyrzucić, że papier mam a doświadczenia żadnego.WTF? Gardzę takimi ludźmi w #uk
Gh0stt - #!$%@? nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Jako, że przez covid stwierdziłem,...

źródło: comment_1617278798b497NF2VYSTXDvMAddQ8Sa.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Gh0stt: myśle ze nie ma co sie przejmować, wiekszosc osob na takich grupach to idioci, a ci bystrzejsi sie nie odzywaja zeby nie gadac z tymi idiotami.
widze tez Leicester, tu takich kwiatkow sporo
  • Odpowiedz
@hayawari: No niestety. Tym bardziej, że nie oczekuję kokosów, nie napisałem, że mam kompletnie 0 doświadczenia.
Jak to się mówi? Krowa, która dużo muczy mało mleka daje?
  • Odpowiedz
@Gh0stt: kazdy normalny by pochwalil za ambicje, ale czego oczekiwać od ludzi dla których ambitne jest zararbianie minimalnej całe zycie w UK i praca bez jezyka od 15 lat
  • Odpowiedz
@Gh0stt: To samo jest na angielskich grupach związanych z budowlanką. Ktoś zdał test na maszyny i się pyta o pracę? Odpowiedzi, że najpierw 100 lat doświadczenia na ziemi a dopiero potem na maszyny...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gh0stt: widać że typowy Janusz cebulorz z bólem dupy, bo ktoś śmie myśleć, że może mieć lepiej, niż on. Banuj od razu i omijaj takie #!$%@? z daleka, żałosna próba podniesienia swojej niskiej (bo nikt poważny do pracy regulowanej przepisami typa z ulicy nie weźmie) pozycji i bul dupxa, bo ktoś próbuje. Hatfu.
  • Odpowiedz
kazdy normalny by pochwalil za ambicje, ale czego oczekiwać od ludzi dla których ambitne jest zararbianie minimalnej całe zycie w UK i praca bez jezyka od 15 lat


@hayawari u nas na kurierce był koleś który się chwalił tym że pracował 8 lat w Irlandii i nic języka się nie nauczył
  • Odpowiedz