Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Jako, że przez covid stwierdziłem,że chcę coś innego robić niż przerzucać kartony,to pytam się kulturalnie, że szukam kogoś bardziej doświadczonego bym mógł podszkolić się w elektryce. To kto jak nie p0lak musi mi wyrzucić, że papier mam a doświadczenia żadnego.WTF? Gardzę takimi ludźmi w #uk
Gh0stt - #!$%@? nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Jako, że przez covid stwierdziłem,...

źródło: comment_1617278798b497NF2VYSTXDvMAddQ8Sa.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gh0stt: nie przejmuj się, polaki na grupkach fb w UK to najgorsze ścierwo i ściek intelektualny. Nie wszyscy oczywiście, ale często pełno tam debili Januszów co rzucają „śmieszne” żarciki pod dosłownie każdym postem i wymądrzają się jakby niewiadomo co osiągneli, a każdy z nich je*ie na magazynie lub budowie za minimalną krajową i wali tanią whisky z tanią fetą co weekend ze współlokatorem Sebą i Matim.
  • Odpowiedz
@Gh0stt: Ja ostatnio pytałem o odpowiednik polskiego montera sieci sanitarnych, tego co pracuje przy koparkowych, to chłop mi napisał, że nikt mi nie będzie robił kursów ani inwestował we mnie, w ogóle jakbym coś chciał żeby ktoś mi zasponsorował. A chciałem znać tylko nazwę zawodu xD
  • Odpowiedz
@Gh0stt: A nie możesz w nornalnej, angielskiej firmie poszukać? Obdzwaniaj firmy, ew indeed i szukaj elecrican mate? Po wuj z Polakami sie użerać skoro jako mate masz ze 100 dniówki.
Tylko jakby pytali to nie mów, że jesteś świeżak, ogarnij self employed, jak trafisz do roboty to nawet jak naściemniasz to i tak cie zostawią, ofc jak będziesz wykazywał chęci do pracy.
  • Odpowiedz
Tylko jakby pytali to nie mów, że jesteś świeżak, ogarnij self employed, jak trafisz do roboty to nawet jak naściemniasz to i tak cie zostawią, ofc jak będziesz wykazywał chęci do pracy.


@azurro: nawet jak zwolnią ze dwa razy to nie trzeba wpisywać do CV, a exp rośnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Gh0stt: #!$%@?ć Januszy prądem, powodzenia!
  • Odpowiedz
@Gh0stt: jak ja nie trawię takich buców i zjebów co to zdobyli jakąś tam wcale nie za wielką wiedzę, ale będą jej strzec jak #!$%@? jakichś zaklęć pradawnych bo młodszy i nieco bystrzejszy łepek jakby ogarnął to by im konkurencję zrobił - spora część z nich siedzi na elektrodzie.
Też sporo programistów 5k tak się zachowuje - zero publicznie udostępnianego kodu, ale mądrzenie się jakimi to oni nie są #!$%@?.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: To był tylko przykład odpowiedzi. Jest przydatne, ale nie jest konieczne. Mój pierwszy dzień na budowie był na koparce i tak jest do teraz (no dobra, teraz też grzebię w ziemi ręcznie, ale mam za to dodatkowo płatne).
  • Odpowiedz