Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Jako, że przez covid stwierdziłem,że chcę coś innego robić niż przerzucać kartony,to pytam się kulturalnie, że szukam kogoś bardziej doświadczonego bym mógł podszkolić się w elektryce. To kto jak nie p0lak musi mi wyrzucić, że papier mam a doświadczenia żadnego.WTF? Gardzę takimi ludźmi w #uk
Gh0stt - #!$%@? nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Jako, że przez covid stwierdziłem,...

źródło: comment_1617278798b497NF2VYSTXDvMAddQ8Sa.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gh0stt: Gratki podejscia i checi doszkolenia sie. ZJa mysle ze najlatwiej byloby zdobyc doswiadczenie na 2 sposoby:
zalapac sie do jakiejs firmy jako junior i niech cie oni szkola
zrobic sobie samemu remont w domu, a pozniej robic podobne roboty gdzies dalej
  • Odpowiedz
Prawdziwy profesjonalista w swoim fachu nie boi się dzielić wiedzą bo zdaje sobie sprawę że dojście do jego poziomu zajmuje lata. Janusz napina się jak plandeka na żuku bo w mig okazuje się że byle leszcz by go zaorał gdyby miał trochę jego wiedzy


@QBA__: Czyli w sumie zachowanie jak najbardziej racjonalne i słuszne xD
  • Odpowiedz
@Gh0stt: nie martw sie tylko rob swoje. Pamietam, jak wiele lat temu wyjezdzalem do UK i ojczul moj dal mi tylko jedna rade na droge "nigdy nie ufaj zadnemu polakowi za granica" i z doswiadczenia powiem Ci - ignorowac. Niech sie topia we wlasnym gownie.
  • Odpowiedz
@Gh0stt moja rada: uderzaj do agencji, ktore zatrudniaja profesjonalistow w twoim zawodzie. Na wstepnie zaznacz im jaka jest sytuacja. Zwiekszasz w ten sposob swoje szanse WIELOKROTNIE.
  • Odpowiedz
@QBA__: Dokladnie. To jeden z madrzejszych tekstow jakie ostatnio czytalem. Uzupelnie jeszcze tylko: Prawdziwy profesjonalista uwielbia "tabula rasa". Ludzi ktorych moze sam nauczyc bo oni wtedy wykonaja prace dobrze i sa wolni od januszowych nalecialosci. Ja sie za profesjonaliste jeszcze nie bede dlugo uwazal, ale z praktyki wiem ze wole dziesieciu ukraincow ze wsi bez zadnej wiedzy uczyc niz jednego polskiego "majstra".
  • Odpowiedz