Wpis z mikrobloga

@wsciekly_szumrak przedwczoraj odkryliśmy który ( ͡º ͜ʖ͡º), a za pierwszym, drugim, trzecim... i tak dalej to ja myślałam, że się posikam ze złości jak mi oblewał kołdrę za kilka stów.
@PyraPrzeznaczenia żodyn z niego bystrzak, ten by tylko leżał i się głaskał. Rudy na górze jest wiecznie malutki, samoistnie nauczył się aportować i cały czas przynosi piłeczkę do rzucania :3
@a231 ło panie, 3 by mi się nie zmieściły, ale wiem już w czym tkwi problem. Kocur mówi mi, że mam mu częściej wymieniać. Tylko, że informuje o tym zawsze mojego męża. Jak zaczęłam im wymieniać częściej to się uspokoiło. Teraz musiałam się zapomnieć te parę dni, bo ich miejsca załatwiania wyglądały elegancko i nic nie śmierdziało. Widocznie dla człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@a231: to znaczy na jednego kota dwie kuwety, na dwa koty, trzy kuwety? no IMO to przesada. Na początku mieliśmy jednego MC to była jedna kuweta, a gdy dobraliśmy drugiego to doszła i druga kuweta. Z jedną kuwetą oraz z dwiema nie ma żadnych problemów - korzystają naprzemiennie, z której chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaplanka: też miałem z tym problem. Dodaj kotu jeszcze jedną kuwetę. Patrz do której woli chodzić i po miesiącu zabierz tą, której już nie będzie używał. U mnie pomogło. Kot też może tym wyrażać brak zainteresowania z twojej strony. Więcej głaskanka i dodać kuwetę. Powinno pomóc
@Amperol dlatego sika na męża, bo mąż się nim nie interesuje, leży na jego ubraniach, kiedy ten jest w pracy. Chyba wolałby być równie mocno pieszczony przez niego jak przeze mnie.
@Kaplanka: @Kaplanka: Coś w tym jest, nasz 13 letni kot śpi na moich ciuchach. Jak jesteśmy sami w domu to mnie nie zauważa. Jakby mnie nie było .Żona wraca po pracy to czeka na parapecie i jest pod drzwiami jak wchodzi. Otwierają się drzwi i nagle przylatuje do mnie i głośno miałczy, nawet jak śpię. Oznajmia że PANI wróciła:)