Wpis z mikrobloga

@Kaczorra: Dopiero jak będzie oficjalne info, co się z nim stało. Ale z powodu mgły to był wybitnie niemedialny test, dlatego nawet znaleziska nie zrobiłem. Swoją drogą, fakt, że Musk zdecydował się na próbę lądowania w taką pogodę świadczy o tym, że oni naprawdę mają bardziej wywalone na marketing, niż się może wydawać. Przecież gdyby się udało wylądować bez szwanku, to nie byłoby żadnych dobrych ujęć. Ale woleli wykorzystać czas maksymalnie,
Swoją drogą, fakt, że Musk zdecydował się na próbę lądowania w taką pogodę świadczy o tym, że oni naprawdę mają bardziej wywalone na marketing, niż się może wydawać. Przecież gdyby się udało wylądować bez szwanku, to nie byłoby żadnych dobrych ujęć.


@texas-holdem: A może właśnie odwrotnie? Chcieli przetestować podwójny belly-flop albo czy StarShip może zrobić pętlę nad ziemią i to był tak głupi pomysł, że aż zaprosili Macierewicza (jako eksperta), żeby
@Hopelessness: Musk jest w gorącej wodzie kąpany, owszem, ale to nie rzutuje na moją tezę – cały zespół ciężko pracował nad SN11 i szansa na lądowanie powinna być teoretycznie większa niż w przypadku SN10, a odpalili go przy zerowej widoczności z ziemi, olewając to, czy będą medialne ujęcia z potencjalnego lądowania. Co oznacza, że się nie przejmują pozorami, a jedynie maksymalną efektywnością czasową.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kien: ze streama na żywo zrozumiałem, że mają nagrania jak ląduje. Albo ja źle zrozumiałem, albo koleś się pomylił co do tego lądowania ;)