Wpis z mikrobloga

Wielka Improwizacja przed meczem z Anglikami

Mateusz Borek:
Chciałbym jako prosty dziennikarz dorzucić swoje słowa, puentując początek tych eliminacji. Dzisiaj nasze orły, w heroiczny powiedziałbym sposób będą stawiały czoła przed wielkim mocarstwem piłkarskim, jakim z pewnością jest reprezentacja Anglii. Brak Lewandowskiego, przepraszam Pana Roberta Lewandowskiego, bo tak powinnismy się myśle wypowiadać, patrząc na jego niemożliwe statystyki strzeleckie, powiedzmy sobie w prost, to jest dramat. Tak to Tomeczku, to jest dramat. Jednak chciałbym się teraz odnieść do pozostałych kadrowiczów.
Czasami patrzysz na jednego czy drugiego pomocnika reprezentacji Polski, patrzysz Moder, Zieliński, Grosicki to tamto siamto. Zastanawiasz się: ty, ten pomocnik nie jest taki słaby, żeby przechodzić obok meczu. Może dlatego ze jest słaby tu? Może dlatego Grosicki ma fajne przyjęcie kolanem na treningu, i on potem ginie, bo nie ma tego.
I przychodzi moment meczu z Andorą i się okazuje ze nie ma nikogo, kto wykorzysta swoje umiejętności.
Masz jaja- wyjdź pokaz z Anglikami, za coś Cię pompują dziennikarze na Twitterze, za coś oglądają twoje filmiki na łnp. Ty jako piłkarz pokaz ze zasługujesz aby grać w tym meczu. Po co mi taki piłkarz, który 50 razy dośrodkuje z Andorą.
Brak naszego, i tu mnie popraw Tomeczku le capitę jak to mawiają Francuzi, to jest ogromna strata, ale nie wyobrażam sobie, abyśmy dzisiaj nie powalczyli z Anglikami.
I to tyle. Tyle od mnie.
#borek #kanalsportowy #polska #improwizowanaproza
kam00kam - Wielka Improwizacja przed meczem z Anglikami

Mateusz Borek:
Chciałbym jak...

źródło: comment_1617199452Wr6yQlv5PzWwYCecWERZtt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach