Wpis z mikrobloga

Modyfikowałem sobie w mbanku reguły cykliczne - zmieniałem daty przelewów.

Przelewy ze zmodyfikowanymi datami się nie wykonały - po prostu radośnie zniknęły sobie z systemu.

Pani na infolinii twierdzi, że takich reguł w ogóle nie ma. Nie to, że nie ma tych konkretnych moich zdefiniowanych reguł - tylko, że taka funkcja w ogóle nie istnieje.

Super bank, urwo!

@mbank #mbank
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZespolmBanku:
Złożyłem, nie wątpię że wyjaśnicie - tj. za miesiąc stwierdzicie, że bardzo wam przykro.

Tylko, co mi to da?

Tymczasem, przedwczoraj modyfikowałem dyspozycje kilkunastu przelewów (i potwierdzałem je w aplikacji!), które nie tylko nie zostały zrealizowane, ale nawet nie zachowała się informacja o nich. I teraz muszę odtwarzać ile, komu i za co ja właściwie miałem przelewać. Pewnie GDZIEŚ te papiery mam, ale właśnie po kiedyś wklepałem te dane do systemu transakcyjnego banku, bo naiwnie wierzyłem, że tam na pewno nic nie zginie. Że być może przy zmianie daty taka zmiana z jakiegoś powodu nie zostanie zarejestrowana, być może mnie oszwabią na jakiejś prowizji, być może przelew dojdzie w poniedziałek zamiast w piątek... Ale NIE ZGINIE. Nie, że dyspozycja przelewu po prostu sobie zniknie
  • Odpowiedz