Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Kanbodja: przyznam że kupiłem switcha i jarałem się jak dziecko ale teraz po czasie widzę że Nintendon't to jednak stan umysłu. Ludzi kompletnie #!$%@?ło z cenami tych kilkuletnich używanych gier, w dodatku większość z nich to takie niewypały że odsprzedaję zaraz po zakupie. Na chwilę obecną trzymam tę konsole wyłącznie ze względu na Mario Kart i Smash Bros...
@Zales360 ja miałem tak samo. Na początku się podjaralem jaką świetną konsolkę kupiłem jak grałem w Zelde. Potem jeszcze przeszedłem Mario Odyssey i tak pomyślałem no fajnie wyglądają te inne gry ale 200zl za remaster starej platformówki to szkoda gadać. A na takim ps5 mam masę fajnych starszych gier po 30-40zl, które wyglądają 100x lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tommy__: już nawet nie chodzi o grafikę ale same gry. Z tych wszystkich exclusivów na Switcha to podobała mi się jedynie Zelda, Pokémon, Mario Kart i Smash Bros, z czego dwie pierwsze to gry na przejście a dwie ostatnie gram do dziś. Ogólnie to nie miałbym zastrzeżeń gdyby nie te chore ceny gier na switcha w PL. Tak jak napisałeś - nawet gry na najnowszą generację są tańsze i są o
Strasznie #!$%@? mem, można dosłownie do każdego hobbysty przypisać. Fan BMW woli wydać 1000 na nowe opony zamiast 5 zł na dezodorant, ale beka XDD Fan Xboxa woli kupić nową grę zamiast 5zł na dezodorant XDDDD Fan patostreamów woli wydać 3zł na donejta dla jakiegoś platfusa zamiast 5zł na dezodorant XDDDDDDDDDD Fan #perfumy woli wydać 800 zł na Xerjoffa Naxosa zamiast 5zł na dezodorant XDDDDD ZATRZYMAJCIE TĘ KARUZELĘ ŚMIECHU XDDDD
@Zales360: Ja kupiłem jakoś rok po premierze, mój pierwszy sprzęt Nintendo i nigdy więcej. Ani gier Nintendo, ani sprzętu Nintendo. Gry drogie w stosunku do jakości (Dziesięcioletnia Zelda za 60 dolarów, Mario 3D All Stars z Mario 64 w 4:3 i z limitowaną dystrybucją, która mija dziś, abonament online, który ma serwery P2P i 25-30 letnie gry), a jakość wykonania Switcha gorzej niż chińska, joycony - zatrzaski pękają, gałki driftują, śrubki
@Zales360: @Tommy__: ja ostatnio chcąc sobie przypomnieć gówniackie czasy też zacząłem szukać przenośnej konsolki i już nastawiłem się na swicha, ale widziałem masę takich samych opinii i odpuściłem.

Bardzo żałuję że Sony odpuściło wyścig z Nintendo na polu handletów. O ile dotykowa PSvita już była gównem, tak zwykłe PSP FAT i slim to były cuda. Setki gier, programów i emulatorów. Chyba wyjdzie na to że kupię sobie jakiś nowy-używany egzemplarz