Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OlafMarchewkoNosy12 #!$%@? jaracie się gościem że powiedzial #!$%@? pis i i dostajecie szału ale jak typ opowiada ile ma cm w #!$%@? to jest #!$%@? normalne bo przecież każdy rapuje ile rucha i jak wchodzi. I oczywiście nikogo to nie obchodzi bo przecież wykopki się chwalą na prawo i lewo że mają po metrowym #!$%@?. Lubie wykop ale jest też podkategoria wykopków której wogóle nie szanuje. ELO
  • Odpowiedz
@mario-zdk: dzisiejsze 40latki pamiętające dzieła od Kaliber 44 albo Paktofoniki plują na takie trapy ale współczesnym nastolatkom się podoba no i mają do tego prawo, zmieniły się czasy, nie ma już dzieci ulicy, są Oskarki, presja na komercyjny sukces też jest większa
  • Odpowiedz
Wszyscy u góry którzy usłyszeli #!$%@?ć pis i MYŚLĄ, że to dlatego innym ta piosenka się podoba, są co najmniej prostakami... Cały tekst który jest oczywistym odniesieniem do patointeligencji, piosenki która opisywała patologie życia niby ułożonych dzieciaków w presiżowej szkole w wielkim mieście. W nowym kawałku mata opisuje konsekwencje spopularyzowania poprzedniego utworu, że jest atakowany przez rząd, przez media, przez dziennikarzy. Tekst jest mocny i prawdziwy, ale trzeba się też wsłuchać w
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Sam pomysł na utwór IMO bardzo dobry, bit siada, ale wykonanie trochę mniej mi przypadło do gustu. pocisk po TVP i Pawłowicz dobry. Część wersów to dobre pancze, a część jest trochę przypałowa. No i szczególnie mnie #!$%@? autotune i niektóre wstawki (chociaż ta ze Stonogą dobra), refren też taki sobie. Teledysk jest bardzo pomysłowy. Patointeligencja bardziej przypadła mi do gustu, głównie ze względu na brak tych #!$%@?ących efektów.
  • Odpowiedz
Straciłem kilka minut żeby poczytać komentarze i wyczuć jakie jest podejście do tematu rapu standardowego wykopka.
Nie spodziewałem się, że taka wielu będzie tutaj mieć zamknięty łeb na muzykę.. Oczywiście nie mówię tu o podejściu "nie podoba mi się, wolę coś innego", bo to normalne, ale bardziej o przypadkach gdy ktoś stwierdza, że taka muzyka to gunwo i każdy komu się ona podoba jest idiotą.. No aż przykre
  • Odpowiedz
Rejtan

Syn zamożnego ziemianina Dominika Reytana, podkomorzego nowogródzkiego i Teresy z Wołodkowiczów stolnikówny mińskiej. Brat Michała, pisarza nowogródzkiego. Wnuk Michała (zm. 1706), skarbnika mozyrskiego. Wraz z ojcem był klientem Radziwiłłów herbu Trąby.

Na pierwszej sesji sejmowej 19 kwietnia 1773 wraz z Samuelem Korsakiem i Stanisławem Bohuszewiczem sprzeciwiał się zawiązaniu na sejmie konfederacji pod przewodnictwem Adama Ponińskiego, umożliwiającej zatwierdzenie traktatu I rozbioru Polski. Po jego dokonaniu miał uniemożliwić wyjście sygnatariuszom rozbioru, wołając do
waters - Rejtan

 Syn zamożnego ziemianina Dominika Reytana, podkomorzego nowogródz...

źródło: comment_1617228397t8JHOecJmFruYgtonhpIW2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Cóż, ja mogę się pewnie śmiało zaliczyć do boomerów, bo polskiego rapu to słuchałem głównie jak tworzył Kaliber, PFK i od biedy Karramba (pamięta tego typa jeszcze ktoś?). Potem jeszcze chwilę słuchałem tego o czym materiał zrobił Latkowski (zanim się potem okazało jakim dzbanem jest ten typ) i od tamtego czasu ten gatunek poza Łoną dla mnie nie istniał, bo kompletnie do mnie nie trafiał.

Aż do wczoraj.

I muszę uczciwie przyznać
  • Odpowiedz