Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pitrso:

mi sie ten caly "truskul" kojarzy z "reprezentuje biede" i innym kwiczenieniem o chlaniu, ruchaniu i cpaniu


Takie motywy też się pojawiały. Powód tego jest prosty - Polacy na początku XXI wieku zwykle nie mieli nic innego i nie mogli doświadczyć innego życia. Poza tym pojawiały się naprawdę zacne kawałki od np. Trzeciego Wymiaru, Paktofoniki, czy Pięć Dwa Dębiec.
  • Odpowiedz
Gościu zesrałeś się, że ktoś lubi coś innego niż ty i jeszcze masz czelność nazywać innych 13-latkami? XDDDDD


@ToiletShark: Nie czytałem Waszej dyskusji ale żeby lubić coś takiego trzeba być albo 13 latkiem albo być upośledzonym XD
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Wystarczyło że powiedział j***ć PiS i wykopki jarają się jak nastolatki Timberlakiem. Czysto muzycznie i tekstowo 2/10. Obok dobrego polskiego hip-hopu to nawet nie stało.
  • Odpowiedz
To nie jest rap. To jest jakiś "artystyczny performance" ale koło rapu i hiphopu ten kolega nie stał XD


@kiwi007: Polecam zapoznać się może najpierw czym jest rap, a później się o nim wypowiadać.

Obok dobrego polskiego hip-hopu to nawet nie stało.


@fan391: No tak się składa, że to jest chyba najlepszy numer jaki wyszedł w tym roku, więc stoi jak najbardziej
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Pierwszy kwartał za nami dopiero ale jak to jest wg ciebie najlepszy polski numer hiphopowy w tym roku to znaczy że polski hip-hop jest w poważnym dołku.
  • Odpowiedz
polski hiphop jest w bardzo dobrej kondycji a ten numer tylko to potwierdza


@harnas_sv: Jest w dobrej kondycji i z klasą jedzie po takich bananowych wannabe raperach jak Mata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet fajne, posłuchałem kilka razy. Czy on naprawdę pytał starego czy może aby na pewno pojechać po pewnych kręgach? Jeśli tak - to takie JP ale na 50% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest w dobrej kondycji i z klasą jedzie po takich bananowych wannabe raperach jak Mata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kiwi007: Przecież każdy raper który coś znaczy w tym kraju albo nagrał z Matą albo go propsuje.
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Przecież to zwykłe kopiowanie amerykańskiego trueschoolu przerobionego autotune'm na maxa. Zero inwencji twórczej. Już pomijając flow Maty które jest tragiczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@harnas_sv: jako tako siadło, tekst z przesłaniem, chociaż za stylem Maty ogólnie nie przepadam. Myślę, że to już kwestia pokoleniowa.
Na spotify bym sobie nie zgrał, ale klip czaderski.
  • Odpowiedz