Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olek12216: Tyle że coś w tym jest, gdy słychać jakiś rap to albo jakiś Sebek naćpany fetą albo małolat któremu wydaje się że dzięki temu wie o życiu więcej niż jego rówieśnicy i jest coool.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToiletShark: Za tydzień mi stuknie 29.

Widzę że nie potrafisz rozszyfrować prostych zdań które do Ciebie pisze. O tym że nie dowalilem się piosenki samej w sobie a o głównej z płomieniem. Wyzywałeś... Napisałem że zachowujesz się jak dzieciak bo nie czytasz tylko od razu wyzywasz... Co robisz? Wyzywasz xD

Eh, i takie osoby kiedyś będę musiał utrzymywać z własnych podatków. Bo będzie robić na czarno i ssać zasiłek jak
  • Odpowiedz
@harnas_sv: nie mam 30 i chyba jestem boomerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ktoś mi wyjaśni czemu Wam się wydaje że tvp miało by dać #!$%@? o hejt jakiegoś nastolatka który przejawił się dwoma zdaniami? To tylko obelgi które wszyscy shitpostujemy, nie wiem czy zrobienie tego do rytmu i z podkładem stonogi coś zmienia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Qontrol Uwaga cytuje "To jest jakieś #!$%@?", "Ja tam dalej słyszę sebka z bloków" chłopie weź się sam nie oraj, bo ja tu już ze śmiechu nie mogę wytrzymać. 29 lat? To już chyba najwyższa pora dorosnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krabczy: pewnie dlatego, że to syn Marcina Matczaka, z którym rządowi nie po drodze, już wspominali w tamtym roku o jednym jego numerze (patointeligencji)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ToiletShark: Bo jest #!$%@? xD To jak jaranie się cypisem bo nagrał kawałek "#!$%@?ć z maseczkami" xD

Aha, czyli jaracie się nim nie dla tego że jest dobry tylko to syn kogoś tam i #!$%@? PiS xD

Czyli słuchasz dla zasady, nie dla tego że jest to dobre.

Współczuję.
  • Odpowiedz
@Mortheus: @pwn3r: Śmiechem, ale nie mam żalu, choć to głupie. W sensie to tylko głupi komentarz który w skrajnym przypadku mógłby nabić trochę złego więc oszczędniej jest go usunąć. Zabolałoby mnie gdyby faktycznie miałoby to coś wnosić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Qontrol X #!$%@? D ja nawet nie napisałem, że mi się to podoba, a tym sam sobie zadajesz pytania typu: aha @Qontrol, czyli mówisz, że twoja matka się puszcza?
Ty jesteś jakiś odklejony od rzeczywistości chyba XDDD
  • Odpowiedz
@Qontrol pozwolisz, że wtrącę się w tą waszą uroczą dyskusję.

1. Jeżeli nie słuchasz jakiegoś gatunku na co dzien, to będziesz miał zupełnie inny odbiór tej muzyki niż jej miłośnicy. Ja tak np. miewam z metalem, gdzie ktoś się zachwyca jak dany kawałek jest zajebisty, a dla mnie jest to przysłowiowe walenie kijem w pralkę i darcie ryja z którego i tak nic nie zrozumiesz. Po prostu tak jest, bo nie
  • Odpowiedz