Wpis z mikrobloga

@Loginus07:

za gówniaka grałem w jakąś wyścigówke, gdzie podczas wyścigu trzeba było tankować auto, to to? bo wygląda podobnie


Nie to nie to, gra o której piszesz to international rally championship, następca Q RAC, a kolejna to była właśnie ta wersja ze znaleziska.

@kopek: Grałem w poprzednią wersje, czyli w International Rally Championship ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourgrandma: Przypomnisz tytuł? O ile dobrze kojarzę to grałem w to za gówniaka i marzyłem żeby kiedyś mieć własną Subaru Impreze, no i w sumie nadal marzę. Najśmieszniejszym autem była Skoda Felicja, która była tak samo wolna jak ta cywilna. Jeszcze zapadł mi w pamięć etap w którym były zakręty na moście wzorowanym na golden gate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kopek: to była dobra gra, ale było takich gier trochę. Ja ograłem chyba wszystko od 97ego aż do colina 2jki który mnie zmiażdżył i potem już nic tak nie wciągnęło :)
  • Odpowiedz
@kopek: To w sumie jedyna gra rajdowa która mnie wciągła i przeszedłem to całe z wypiekami na twarzy. Dość niedawno zresztą bo jesienią 2019. Nie ukończyłem mistrzostw na 1 miejscu, aż taki dobry w to nie byłem :D

Trudność tej gry polega głównie na tym, że OSy są długie, a my musimy dojechać do mety autem względnie sprawnym. Jak się doturlasz rozklekotanym złomem który ledwo zipie to auto nie przejdzie
  • Odpowiedz
@kopek: o taaaak... i te wrażenie jak patrzyłeś jak ktoś gra, że jedzie znacznie szybciej niż ty, albo miganie światłami jak jakiś npc zamulał przed tobą, albo jak mnie wujek #!$%@?ł, bo zamiast Seata wybrałem w jakimś rajdzie Skodę Octavię, a daleko już zaszedł

No i ten utwór przy którym włosy stawały

Ehh... 60 w prawo, uwaga! Szykana
  • Odpowiedz