Wpis z mikrobloga

mirki, proszę o poradę. Kupiłem akcje pewnej spółki #gme, jak było w okolicach 350$ za sztukę, wszyscy obiecywali pewny wzrost, jakieś tu de mun i inne naciąganie. Niestety dalej nic się takiego nie stało, a ja ovecnie jestem około 20k pln na minusie. I tu moje pytanie, czy jeśli kupiłem to przez internet to mogę odstąpić od umowy jak w sklepie? W takim zalando jest np aż 90 dni, a tutaj jak to wyglada? Pomóżcie pls #gielda
  • 8
@hashus: widzisz prosta sprawa, zdradzę Ci sekret dzięki któremu każdy gracz giełdowy może zostać milionerem. To proste, każdy towar kupiony w internecie podlega zwrotowi w ciągu 14 dni od zakupu. Kupujesz akcje i czekasz do 14 dnia. Jeśli straciłeś to zwracasz i jesteś na 0 - koszt przesyłki. Jak jesteś na plus to realizujesz zyski i jest w pyte. Ja zarabiałem na sprzedaży prądu na wagę ale teraz gram na giełdzie
@DexterFromLab: moze smieszne ale kiedys gdy zaczynalem z gielda zalozylem konto u brokera, ktore bylo bardzo ciezkie w obsuldze. Wplacilem okolo 250 euro udalo mi sie zakupic akcje, pozniej spolka zaczela leciec na pysk. Probowalem zamknac pozycje ale nie moglem, juz nie pamietam co mi blokowalo mozliwosc zamkniecia. Probowalem kontaktowac sie z supportem ale czekalem po 30 minut i nic. Zadzwonilem do banku, wytlumaczylem zrobilem charge back. Odzyskalem pelna kwote. Koniec