Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikaniebieskichpaskow #pracbaza

Czy pomoglibyscie "znajomemu" z znalezieniem pracy jesli on przez cale zycie was ignorowal i udawal, ze was nie zna? Mam "znajomego" ktorego znam od dziecinstwa. Poznalismy sie przez nasze mamy ktore razem pracowaly. Jako dzieci bawilysmy sie czesto ze soba i bardzo lubilismy. Chodzilysmy razem do podstawowki, ale nagle w gimnazjum zaczal udawac, ze mnie nie zna. I tak do dzisiaj udaje, ze mnie nie zna, a oboje mamy 27 lat. Kilka lat temu przed wspolnym znajomym udawal, ze nie ma pojecia kim jestem. Okolo dwa lata temu zobaczylismy sie przypadkiem na miescie, a on przebiegl na druga strone ulicy gdy zobaczyl, ze ide w jego kierunku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rok temu nagle dodal mnie na facebooka, a pozniej usunal. Oboje studiowalismy to samo, ale on zaczal studia dwa lata pozniej niz ja. Po studiach zaczelam od razu prace w swoich zawodzie i pracuje w dosc znanej firmie. Kilka dni temu napisal do mnie z zapytaniem czy moglabym mu opowiedziec o pracy, czy beda jakies nowe rektrutacje i czy moglabym w razie co powiedziec w HR o nim jakies dobre slowo. Nie odpisalam na ta wiadomosc i nie mam ochoty na nia odpisywac. Nie chce pomagac komus kto przez tyle lat udawal, ze mnie nie zna i traktowal jak smiecia. Moja mama ma za to straszny #!$%@? bo to syn dobrej kolezanki( ͡° ͜ʖ ͡°) Moj niebieski tez twierdzi, ze powinnam mu odpisac i pomoc przy rekrutacji. Z jednej strony wiem, ze przez COVID-19 trudno jest znalezc prace, ale mam wrazenie, ze zachowam sie jak idiotka ktora pomaga komus kto nigdy nie mial dla mnie szacunku..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6061b9e9ccdad9000aaf510d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 87