Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@saakaszi: ja mam kolegę geja który jest przeciwko tym całym marszom LGBT, strajkom kobiet. Uważa, że to wszystko jest infantylne i głupie. W dodatku głosuje na konfederację
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MostlyRenegade: ja też mam kolegów gejów, co w tym dziwnego xD a nawet koleżankę, która wzięła les ślub w Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w sumie spektrum gejów różne, jedni są przeciwko otoczce LGBT i nie chcą ślubów, a drudzy chcą nawet dzieci adoptować, łączy ich tylko jedno- nienawiść do PiSu xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@saakaszi: nie rozumiem co w tym dziwnego, ja np. mam kilku znajomych prawaków i wbrew wszechobecnej opinii chyba żaden z nich nie ma nic do gejów - może się tym nie chwalą, ale nawet regularnie pozwalają im się ruchać w dupę
  • Odpowiedz
@saakaszi: Zastanawiam się jaki to jest typ sofizmatu. I jedynie co mi przychodzi to odwrócone zatruwanie studni.
Nie pojmuje jak ludzie myślą, że ten argument ma jakąkolwiek rację stanu. To nie jest wczesna epoka wykopu, gdzie ludzie nie umieli w erystykę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MostlyRenegade: ja ani nie jestem lewicowcem ani prawakiem, jestem w centrum i o dziwo mam kilku (4) znajomych homo. Zawsze jakiegoś spotkasz, tylko niekoniecznie o tym musisz wiedzieć. Wszyscy są przeciwko ruchowi LGBT i mają dystans do siebie, znałem też takiego jednego szurniętego na tym punkcie i już się nie kumplujemy.
  • Odpowiedz