Wpis z mikrobloga

atych, bo i tak ich nie zapłacą. To tak samo jak komuś kogo biją w szkole mówić, żeby ustąpił głupszemu i nie oddawał. Przestańcie być frajeram


@Ignacy_Loyola: Przecież to debilne XD Naturalnie, że bogaci powinni płacić podatki, jak każdy inny, a monopole należy zawalczać, żeby nie psuły rynku i konkurencji.

Wolny rynek nie jest wtedy, kiedy korporacja przekupi każdego dookoła i robi samowolkę bezprawną XD
@Ignacy_Loyola różnica jest taka że bogaci od pewnego poziomu zatrudniają ludzi żeby optymalizować koszty podatkowe i na koniec dnia dochodzi do starcia, bieda polityk bez szkoły który wprowadza jakieś prawo kontra specjaliści zatrudnieni przez prywaciarza. Praktycznie nie ma szans żeby taki polityk czy zatrudniony przez niego urzędnik z pensją 5k brutto wygrał takie starcie. A rykoszetem zawsze dostanie klient, masz nptegoroczny podatek cukrowy.jakims cudem prezes coca coli nie zmniejszył zysku tylko przerzucilwszystko
To tak samo jak komuś kogo biją w szkole mówić, żeby ustąpił głupszemu i nie oddawał.


@Ignacy_Loyola: jak idziesz ulicą i nachodzi cię dwóch karków to należy przecież im się postawić. Bo nawet jak sprzedadzą ci kosę w żebro i zamordują to i tak prawo jest po twojej stronie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aIkohoIik: @imajoke: xdd
To wyjedźcie sobie do jakiegoś komunistycznego raju a nie biadolicie jak wam źle bo bogaci sa bogaci, a nie, bo wtedy by nie bylo pelnego brzuszka, komputera, internetu i telewizji :(((
Ja tam wole zyc godnie w tym kapitalizmie ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ignacy_Loyola: jestem milionerem mam parę wielkich firm nagle chcą mnie ograbić. Mam kasę na prawników którzy mnie z tego wyciągną i znajdą lukę w prawie, mam czym posmarować komu trzeba by dany przepis nie przeszedł. Ok powyższe opcje nie zadziałały uciekam na Ukrainę gdzie zarobię jeszcze więcej.
Nie da się "wycisnąć" dużych ryb.