Wpis z mikrobloga

Czas na pierwsze podsumowanie F1MPC, ale czy jest co podsumowywać?

Wszystkie pytania zostały uzupełnione o stan faktyczny na dzień dzisiejszy, więc jakiś tam ranking mamy, prowadzi @MagicznyMateusz drugie miejsce przypada @MGfilms a trzecie zajmuje @Jawo94 czy taki stan utrzyma się długo? Przekonamy się dopiero za trzy tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Link do arkusza Arkusz jeśli widzicie jakieś błędy to zgłaszajcie.

W tym sezonie zbieramy też oceny kierowców za poszczególne GP oceniać można tutaj proszę tylko o niepsucie zabawy i nie wypełnianie ocen więcej niż raz. Oceny zbieramy do jutra do 12:00 później wpiszę je w arkusz i opublikuję pod tagiem #f1mpc bez wołania.

Tag do obserwowania >> #f1mpc
#f1
Ghuthek - Czas na pierwsze podsumowanie F1MPC, ale czy jest co podsumowywać?

Wszys...

źródło: comment_1617010084MlOBcxWoOXfENk7Z3PRbXw.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
A #!$%@? mi w dupe i na imie, źle przeczytałem 71 pytanie, tak to jest jak wypelniasz cos bez okularów i zamiast 7 czytasz 1 XD - ostatnie miejsce juz jest zaklepane dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@greenpaprick: to pytanie powoduje, że ci co są teraz pierwsi, w końcówce sezonu będą ostatnimi, i na odwrót obecnei ostatni potem pójdą do góry tabeli xD ale twój przypadek jest krytyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@greenpaprick: mi się coś z kolei rzuciło na mózg i w pytaniu 70 wpisałem że w sezonie weźmie udział 42 kierowców, gdzie chciałem wpisać że 22... Nie wiem jak ja to zrobiłem, teraz tak zobaczyłem co ja odwaliłem, to się złapałem za głowę xD i już mam za to z automatu -8 pktów xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Ghuthek: w pytaniu premium mam co innego niż wpisałem i przy niektórych pytaniach też mam wrażenie, że odpowiedziałem inaczej, rząd 205, jeśli masz jeszcze odpowiedzi z formularza to sprawdź proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@microbot: Ale twoje pytanie premium zgadza się z tym co jest w formularzu. Tylko twój formularz nie znajduje się w linijce 205 tylko w 232, miejsce 230 w rankingu.
  • Odpowiedz